Jak zmírnit křečové žíly přírodním prostředkem v pohodlí domova?

Po padesátce se u žen začnou tvořit křečové žíly. Vypouklé a oteklé žilky jsou velmi častým problémem u žen a na pokožce jsou velmi viditelné. Navíc způsobují výrazné nedokonalosti pleti a vašeho celkového vzhledu. Nošení kratších sukní pro vás potom bude pravděpodobně poněkud nepříjemné a jistě nebudete chtít své nohy vystavovat na veřejnosti. Jak se křečových žil zbavit?

Mnoho lidí si myslí, že problém snadno vyřeší, ale není to vůbec jednoduché. Stejně nepříjemně jako vzhled navíc mohou ovlivnit i sebeúctu každé ženy. Ale způsobit mohou i zdravotní problémy. Dnes vám nabízíme přírodní lék, se kterým problémy do značné míry vyřešíte, ale samozřejmě nemůžete čekat zázraky. Za vyzkoušení nic nedáte. Buď se nic nezmění, anebo na tom budete mnohem lépe.

Jaké jsou příčiny křečových žil?

Hlavními příčinami tvorby křečových žil jsou stárnutí, těhotenství, špatná cirkulace krve nebo mnohohodinové stání, které může zvýšit tlak v žilách a zvýšit tak jejich viditelnost. Jde o problém, o kterém víme velmi dobře. Léčit ho můžete aplikací nejrůznějších léčebných postupů, ale můžete se pokusit problém vyřešit i přirozeném způsobem, pokud nejsou žíly příliš viditelné.

Čtěte také: Kolik vody byste měli vypít podle své hmotnosti?

Cypřišový olej

Tento silný olej má schopnost zrychlit průtok krve a napájet oběhový systém. Chcete-li jej používat co nejlépe, měli byste nejprve odlupovat peelingem postiženou oblast a poté nanést několik kapek přímo na žíly, a to i dvakrát denně. Pokud neuvidíte požadované výsledky, můžete se rozhodnout pro tento lék:

  • 3 kapky levandulového oleje,
  • 1 čajová lžička kokosového oleje,
  • 1 polévková lžíce gelu z aloe vera,
  • 1 polévková lžíce jablečného octa.

Smíchejte ingredience a směsí potírejte postižené oblasti klidně i třikrát denně po dobu několika týdnů. Od prvních dnů byste si měli všimnout viditelných zlepšení. To ale samozřejmě neznamená, že křečové žíly zmizí úplně.