Jake Harper ze seriálu Dva a půl chlapa vyrostl v dospělého muže. Dnes byste ho nepoznali

Nespočet dětských hvězd se proslavilo jednou rolí a potom skončili s hraním. Sláva pro ně přišla příliš rychle a v příliš nízkém věku. Někteří herci pokračují v natáčení dalších filmů a seriálů, ale potýkají se často s depresemi nebo závislostí. Angus T. Jones se proslavil svou jedinou pořádnou rolí v seriálu Dva a půl chlapa, kde si zahrál postavu Jakea Harpera.

Odchod z Hollywoodu přišel velmi brzy

Angus získal roli Jackea Harpera, když mu bylo pouhých 10 let. Za osm let natáčení tohoto sitcomu si vydělal asi 300 tisíc dolarů za epizodu. To z něj dělalo nejlépe placeného dětského herce v televizi. Úspěch a peníze v takto nízkém věku na něj měli bohužel špatný vliv. Po pár letech ve středu pozornosti toho měl Angus dost a rozhodl se odejít.

Angus se rozhodl najít svou víru

Krátce poté, co se Angus rozhodl odejít ze sitcomu, se vydal na duchovní cestu. Při hledání nové náboženské cesty nalezl svou víru a přidal se k Církvi adventistů sedmého dne. Jde o protestantskou církev známou tím, že dodržují určitou dietu a velmi konzervativní životní styl. Možná to bylo právě to, co po životě v Hollywoodu potřeboval. V tu chvíli se stáhl z veřejného života.

Nakonec se rozhodl ze seriálu odejít

Angus se objevil v mnoha filmech a mohla ho čekat úžasná budoucnost v Hollywoodu. V seriálu si zahrál po boku Jona Cryera a Charlieho Sheena (později Ashtona Kutchera). Bohužel ho vývoj jeho postavy unavoval. V roce 2012 se rozhodl zvolit si v životě jiný směr a vydal se na vnitřní cestu. Na scénu se vrátil velmi krátce v roce 2016 v seriálu „Horace and Pete“.

Jak žije bývalá dětská hvězda dnes?

V současnosti není Angus na veřejnosti téměř vidět. Jeho vzhled se hodně změnil od dob Dva a půl chlapa. Má dlouhé vlasy a vousy. Odstěhoval se do Colorada a studoval náboženství na University of Colorado. Nyní si užívá normální život (pravděpodobně v Los Angeles) a věnuje se naplno své víře a církvi.

Zdroj: it.newsner.com