Je tohle důkaz, že Bůh existuje? Podívejte se na tajemnou fotku

Věřící neustále hledají důkazy o tom, že Bůh existuje. Chtějí ho mít nejen kvůli vlastní víře, ale hlavně pro nevěřící. Jednomu fotografovi se podařilo udělat jedinečný snímek, o který se podělil na sociálních sítích. Můžete na něm vidět postavu, která doopravdy vypadá jako Ježíš Kristus. Může se jednat konečně o dobrý důkaz toho, že v nebi žije někdo, kdo nad námi bdí?

Důkaz Boží existence

Alfredo Lo Brutto je profesionální fotograf, který žije v italském Agropolu. Jednoho večera seděl doma a díval se na západ slunce. Najednou se před ním objevil nádherný úkaz. Alfredo měl samozřejmě foťák po ruce, a proto scenérii vyfotil. Snímek potom sdílel na svých sociálních sítích, i když to nemá většinou ve zvyku.

„Byl jsem nadšen výhledem. Obvykle nesdílím fotografie na sociálních sítích, ale když jsem pořídil tuto fotografii, okamžitě jsem cítil, že chci, aby ji viděli i ostatní, protože je prostě nádherná,“ řekl v rozhovoru pro Daily Mail. Snímek je to vskutku unikátní. Slunce při západu a mraky vytvořili jedinečnou podívanou, na kterou dlouho nezapomenete. Alfredo byl nadšený.

Čtěte také: Umírající 80ti-letá žena si splní poslední přání díky laskavosti lékaře

Nevěřící musí uznat, že jde o kouzelnou fotku

Na snímky je vidět slunce a mraky, které vypadají jako socha Krista Spasitele z Rio de Janeira. Právě proto tato fotka uchvátila věřící jedince i komunity z celého světa. Podle nich jde o jasný důkaz toho, že Bůh existuje. Nezáleží na tom, jestli jste věřící nebo ne. Tato fotografie je velmi působivá v obou případech. Jaká je šance, že něco takového uvidíte?

Na světě existuje hodně případů, které lidé považují za důvod Boží existence. A některé z nich dokonce potvrdila i církev. Může se jednat o otisk tváře v pečivu nebo stromu, krvácející stromy, obraz v mracích apod. Jakmile se jedná o konkrétní místo, stane se většinou poutním bodem, na který se sjíždí obrovské množství věřících. V tomto případě máme k dispozici pouze tuto krásnou fotku.