Jediná chyba lékaře mohla způsobit obrovskou tragédii!

Margaret a její partner se dlouho potýkali s neplodností. Když žena otěhotněla, byli velmi šťastní. Bohužel ne každé těhotenství je jednoduché a bez problémů. To byl také jejich případ. První šok přišel velmi brzy během požehnaného stavu a potom začal jeden problém za druhým. Nakonec se ukázalo, že šlo o chybu lékaře.

Velké překvapení!

Na začátku těhotenství chodila Margaret poctivě na ultrazvuky. Na jednom z nich se dozvěděla velkou novinku. Lékař přišel za ní a jejím partnerem a oznámil jim, že čekají dvojčata. To vůbec nečekali, protože měli velké problémy s neplodností a dlouho se jim nedařilo otěhotnět. Byli ovšem nadšení, že budou rodiče hned dvou dětí najednou.

shutterstock.com

Silné bolesti narušily štěstí

Margaret byla nějakou dobu v pořádku, ale jednoho dne začala mít silné bolesti v žaludku. Jeli s partnerem do nemocnice. Byl tam shon a lékař na ni neměl příliš mnoho času. Promačkal jí břicho a řekl, že je to určitě ze stresu. To samé jí tvrdil celé týdny, protože se jí bolesti neustále držely. Právě tento lékař nakonec udělal obrovskou chybu, která mohla stát děti život.

Čtěte také: Život s tchyní pod jednou střechou není žádný med!

Porod přinesl více otázek

Bolesti ji nakonec přešly. Potom přišel termín porodu, ale žádné kontrakce. Margaret přenášela již tři týdny, když s partnerem zkusily pohlavní styk. Tím vyvolali porod. Narodila se naprosto zdravá dvojčata. Tedy zdravá na první pohled. Nový tatínek měl strach, že všechno v pořádku není kvůli bolestem, které měla jeho žena během těhotenství. Proto si vyžádal další testy.

Šokující odhalení chyby

Po nějaké době přišli dva lékaři za novými rodiči. A přinesli jim hroznou zprávu. Lékař během těhotenství udělal obrovskou chybu. Bolesti žaludku způsobila bakterie, která se dostala také do obou plodů dvojčat. Naštěstí lze nemoc dobře léčit, což lékaři ihned udělali. Oba chlapci budou naprosto zdraví a v pořádku. Lékař se jim omluvil a doufá, že jim rodiče někdy odpustí.

Zdroj: obsev.com