David Hampl
13 března, 2022
, ,

Čínský lékař Lu odhalil tajemství, jak snížit vysoký krevní tlak bez použití léků nebo přírodních prostředků. Vysokého krevního tlaku se můžete zbavit během 5 minut a ochránit se díky tomu před infarktem, mrtvicí a dalšími nemocemi.

Nebezpečné onemocnění, se kterým bojuje velké množství lidí

Vysoký krevní tlak je onemocnění dnešní doby, které může mít mnoho faktorů, jako je stres, nedostatek spánku, obezita, příliš slaná jídla, kouření nebo zvýšenou konzumaci alkoholu. To všechno je dnes běžnější než dřív, a proto i pacientů s vysokým krevním tlakem neustále přibývá. Stres nebo nadměrná fyzická aktivita způsobuje stažení svalů a cév a zvyšuje tlak v krevním řečišti. Co musíte udělat, aby se krevní tlak dostal zpět do normálu? Lékaři vám doporučí léky, ale čínský lékař přišel s jiným řešením, kterým se cvik na uvolnění svalů.

Jednoduché cvičení o dvou krocích vám zajistí pohodu

https://www.tudasfaja.com/

V první řadě najděte linku za ušním lalůčkem. Neměli byste na ni tlačit ani masírovat, ale velmi pomalu a jemně se jí dotýkejte konečky prstů a směřujte odshora dolů. Tento proces musíte opakovat asi desetkrát na jedné straně a poté desetkrát na druhé straně. Tímto způsobem začnete velmi jemně uvolňovat svaly.

Až budete mít tento jemný pohyb hotový, přesuňte se ke klíční kosti. V tomto okamžiku masírujte asi jednu minutu klíční kost a poté opakujte to samé na druhé straně. Měli byste na ni tlačit poměrně silně, ale ne bolestivě. Neexistuje přesný směr nebo pohyb, jak masírovat. Jde jen o to, abyste cítili dostatečný tlak a svaly se v této oblasti uvolnily.

Vaše tělo vám poděkuje za toto jemné uvolnění

Po provedení tohoto jednoduchého cviku se krevní tlak vrátí do normálu. Doktor Lu také říká, že je velmi důležité, aby prokrvení těla bylo správné. Tato technika je velmi účinná, protože ovlivňuje svaly a tkáně, což jsou dva základní pilíře pro správný průtok krve. Jestli dokážete kontrolovat průtok krve, vaše tělo se bude schopno léčit samo proti některých nemocem, včetně infarktu a mrtvice.

Sdílejte článek