Jednoho večera rodiče odešli a už se domů nevrátili. Jejich dcera objevila pravdu až po 75 letech.

Monique Gauche-Dumoulin bylo pouhých 11 let, když přišla o rodiče. A stejně na tom bylo i jejích šest sourozenců. Švec Marceline Dumoulin (40) a jeho žena Francine (37) opustili švýcarskou vesnici, aby nakrmili své krávy. Domů se již nikdy nevrátili. Monique je dnes 86 let a až nyní zjistila pravdu o zmizení svých rodičů. Kam zmizeli?

https://www.interestalk.site/

Rodiče hledala celá vesnice

Monique šla ráno k sousedům, když se rodiče z pastvin nevrátili. Celá vesnice se pustila do pátrání po vesnici i okolí. Nenašli ani manžele, ani žádné stopy. Monique byla ze sourozenců nejstarší, a proto se starala o celou domácnost a všechny děti. Takto žili sami bez rodičů po dva nebo tři týdny. Potom se jejich dům uzamkl a děti byly rozděleny do různých rodin.

https://www.interestalk.site/

Sourozenci se potom již vídali velmi málo. Každý z nich měl v rodině své povinnosti. Jejich noví opatrovníci je vyhnali pracovat do zahrad, polí nebo vinic. Každý z nich získal vlastní život a vyrůstali odděleně. Zmizení jejich rodičů zůstalo téměř osm desetiletí obrovskou záhadou. Až nyní došlo k obrovskému objevu, který vše objasnil. Jejich rodiče totiž od rodiny rozhodně neutekli!

Čtěte také: Příběh jediného psa zasáhl mnoho lidí po celém světě

https://www.interestalk.site/

Odhalení velké záhady

V masivu Diableret na ledovci Zahnfleuron v jižním Švýcarsku se najednou objevili vedle sebe manželé uvěznění v ledu. Jejich těla byla ledem dokonale mumifikovaná a našli se u nich také průkazy, batohy, láhev, kniha a hodinky. Nejpravděpodobnější scénář je ten, že cestou na pastviny spadli do díry v údolí a ledovec je uvěznil na celých 75 let ve svých útrobách.

Monique se ozvala policie velmi brzy a oznámili jí, že se našla těla jejích rodičů a byla úspěšně identifikována. Příbuzní mají radost, že se jejich blízcí konečně dočkají řádného pohřbu a budou mít šanci se s nimi rozloučit. Moniqe se rozhodla, že na pohřeb nepůjde v černém. Bílá podle ní bude symbolem naděje, kterou nikdy neztratila. Stále totiž věřila, že se její rodiče jednoho dne najdou. A měla pravdu.

Zdroj: interestalk.site