Její sen je vypadat jako Barbie! Utratila již miliony, ale stále není spokojená!

Barbie – ikonická panenka, která slaví světový úspěch více než padesát let. Je symbolem krásy, elegance a dokonalosti. Pro mnoho mladých dívek a žen se stala vzorem, ideálem, kterým by chtěly být. Jedna italská žena, Ashley Kimberly Khloe Skönhet, se rozhodla proměnit se v živou barbie a za tento sen utratila přes 2 miliony korun. Ale jak říká, zdaleka ještě není hotová.

View this post on Instagram

A post shared by Ashley kimberly khloe Skönhet (@ashleykimberlyk1)

Cesta k dokonalosti

Ashley, která si říká Sweet Barbie Doll, se nebojí ukázat svou odvahu a touhu být dokonalou. Její cesta k dokonalosti začala před několika lety, kdy se rozhodla podstoupit plastické operace. Zatím utratila přes 2 miliony korun, ale stále ještě není spokojená. Jejím snem je být živou barbie a pro tuhle přeměnu je ochotná udělat cokoli.

Barbie v každém centimetru

Ashley není žádná neznámá osoba. Naopak, je velmi populární na sociálních sítích a její přeměna v barbie ji udělala slavnou. Její vizáž je nezapomenutelná a poutá pozornost všech, kdo se na ni podívají. Ale rozhodně to není dílo přírody. Ashley podstoupila několik plastických operací, které ji pomohly dosáhnout svého cíle. Má zvětšená prsa, předělaný nos, zvětšený zadek, plnější rty a často se podrobuje injekcím botoxu.

Touha po dokonalosti

Ashley se nebojí riskovat a vždy se obrátí na nejlepší plastické chirurgy. Nejde jí jen o zvětšení prsou a úpravu obličeje. Plánuje si nechat vyjmout několik žeber, aby měla štíhlejší pas. Její cesta k dokonalosti nezná mezí a Ashley věří, že každá další operace ji přiblíží k jejímu snu. I přes rizika a náročnost těchto zákroků je ochotná jít stále dál.

Přísný režim

Kromě plastických operací Ashley drží přísnou dietu a pravidelně cvičí. Cvičí minimálně čtyřikrát týdně a věnuje se především posilování. Miluje čokoládu, ale vždy se ujistí, že spálí v posilovně všechny přijaté kalorie. Ashley ví, že cesta k dokonalosti vyžaduje i tvrdou práci a sebeovládání.

Touha po lásce

Ashley, i přes své plastické úpravy a snahu být dokonalou, stále věří na pravou lásku. Jejím snem je najít muže, který bude milý, inteligentní, se smyslem pro humor a u kterého se bude cítit v bezpečí. Věří, že jednou potká toho pravého a založí rodinu. Aktuálně je však single a čeká na svou příležitost.