Jiří Kajínek se tajně oženil! Znají se 47 let a nyní svůj vztah potvrdili sňatkem! Konečně mu začíná klidný rodinný život!

Jiří Kajínek, známý jako jeden z nejslavnějších českých vězňů, prošel v posledních letech bouřlivým životním obdobím. Po sedmi letech na svobodě se však konečně dočkal další významné životní změny – uzavřel sňatek se svou dlouholetou partnerkou Magdou. Tato tajná svatba, která se odehrála v Brně, znamená pro Kajínka konec jedné etapy a začátek nové, manželské kapitoly jeho života.

View this post on Instagram

A post shared by Jiří Kajínek (@kajinek_official)

Propuštění z vězení a podmínka

Jiří Kajínek byl ve výkonu trestu od roku 1994. V roce 2000 se z něj dočasně dostal, a to na 40 dnů, kdy byl na útěku. Tato událost ho proslavila jako doživotně odsouzeného vězně. Až v roce 2017 se Kajínek konečně dočkal propuštění na svobodu, a to díky milosti tehdejšího prezidenta Miloše Zemana.

Čtěte také: Proběhla první Superdebata lídrů. Co jednotlivý politici řešili? Nerudová pro smích?

Ačkoliv byl Kajínek propuštěn, musel s sebou stále nést břímě sedmileté podmínky. Tento „Damoklův meč“ nad ním visel až do 23. května tohoto roku, kdy podmínka konečně skončila.

Rozhodnutí uzavřít sňatek

Kajínek se rozhodl využít tohoto významného dne k dalšímu životnímu kroku – uzavření manželství se svou dlouholetou partnerkou Magdou. Pár se zná již 47 let a své „ano“ si řekli ve čtvrtek v Brně ve 14 hodin.

Kajínek sám tuto událost komentoval slovy: „Dnes 23. května končí můj Damoklův meč, tedy končí podmínka. A zároveň začíná další šťastné období, tedy manželství s Magdou Gubovou, se kterou tvořím pár sedm let a se kterou žijeme v Brně.

Tajný obřad

Celý obřad byl záměrně držen v tajnosti. Zúčastnili se ho pouze snoubenci a dva svědci. Tato intimní atmosféra jistě přispěla k významu a výjimečnosti celého dne pro novomanžele.

Kajínek se po obřadu svěřil médiím se svými pocity: „Vzali jsme se dnes ve 14 hodin na radnici v Brně.“ Tímto vyjádřením dává najevo, že pro něj tento den představuje novou, šťastnou etapu v jeho životě.

Autonehody a jejich dopad

Uplynulá léta na svobodě pro Kajínka zdaleka neznamenala jen klid a pohodu. Byl totiž dvakrát účastníkem vážných dopravních nehod. První z nich se stala v roce 2017, kdy Kajínek nedal přednost protijedoucímu vozidlu a způsobil nehodu. Za tento přestupek dostal pokutu.

Druhá nehoda se pak odehrála v roce 2018, kdy se Kajínkův vůz Mercedes-Benz střetl se Škodovkou na cestě z Osové Bítýšky na Žďársku. Policie událost po prošetření uzavřela jako přestupek. Ačkoliv tyto nehody jistě nebyly pro Kajínka příjemnou zkušeností, zdá se, že je dokázal úspěšně překonat a nyní se může plně soustředit na novou etapu svého života – manželství.

Vztah s Magdou

Jiří Kajínek a Magda Gubová tvoří pár již sedm let a jejich vztah se nyní upevnil sňatkem. Kajínek o své ženě hovoří s velkou úctou, když ji nazývá „paní doktorka“. Jejich známost sahá až do doby, kdy byli oba ještě v mladém věku – celých 47 let. To svědčí o hluboké a prověřené vazbě, která je základem jejich manželství.

Mediální pozornost

Jiří Kajínek se v posledních letech stal mediální celebritou. Jeho propuštění z vězení, autonehody i nyní tajná svatba vzbuzují značný zájem veřejnosti a médií.

Ačkoliv Kajínek zřejmě preferuje soukromí, je nucen čelit neustálé pozornosti a zájmu novinářů. Tento tlak na veřejnou osobu jistě není snadné zvládat, o to více si tedy Kajínek může vážit intimní atmosféry, kterou si se svou ženou při obřadu vytvořili.

Zdroj: Zivot.org