JAK ZHUBNOUT ZA 3 HODINY: Následujte podrobné pokyny od světově proslulého Jorge Cruz, byla jsem překvapena výsledky! -
Menu

JAK ZHUBNOUT ZA 3 HODINY: Následujte podrobné pokyny od světově proslulého Jorge Cruz, byla jsem překvapena výsledky!

Každý člověk chce vypadat dobře. A s tím jasně souvisí také jeho váha. Jak se dá docílit toho, aby člověk opravdu dokonale vypadal? Není to zase až tak složité. Stačí jenom držet dietu. Zde je ale jeden možný problém. A ten je spojený s tím, že existuje celá řada různých diet a tak může být velký problém vybrat přesně takovou, o které lze říci, že je tou správnou, která bude opravdu fungovat a bude opravdu efektivní.

Jorge Cruise představuje tu svou

Podívejme se na jednu, za kterou stojí Jorge Cruise. Důvodem, proč je unikátní je to, že tento člověk není žádnou celebritou, ani není žádnou televizní nebo jinou osobností. Jedná se naopak o osobu, která je v rámci hubnutí nejpovolanější. A to z toho důvodu, že Jorge Cruise je známý odborník na výživu. A to znamená, že velmi dobře ví, jak lidské tělo funguje a co je také nutné udělat proto, aby tělu ubývaly přebytečné kilogramy.

V čem je jeho dieta unikátní?

Nutné je říci, že Jorge Cruise přichází s dietou, kterou rozhodně musíme označit jako postup, které je celkem unikátní a také zajímavý. A to rozhodně proto, že se nejedná o postup, který by byl spojený s drastickým odmítáním jídla, stejně jako se nejedná o postup, který by byl výrazně radikální. Tato dieta je zajímavá hlavně v tom, že cesta za vysněnou postavou je spojena se správnými intervaly mezi jednotlivými jídly.

Jak správně jíst? Celkem často

Mnohé jistě postup, který uvádí Jorge Cruise zaujme. A to proto, že pokud se na něho podíváme blíže, tak doslova nutí jíst celkem často. Když jde o ty doporučované intervaly mezi jednotlivými jídly, tak jsou celkem unikátní, jelikož je doporučeno, aby člověk jedl každá tři hodiny. V praxi tento postup znamená, že během dne sníme i více než 5 porcí jídla. I když se zdá, že takto se nedá zhubnout, opak je pravdou. Tvrdí to jak propagátor tohoto životního stylu, tak to říkají i ti, co dietu zkusili.

V čem je tato metoda unikátní?

Dostáváme se k tomu, jak vlastně funguje lidské tělo. Pokud se podíváme na jeho specifika, tak je nutné uvést to, že existuje takzvaný metabolismus. A ten když pracuje, tak lidské tělo také spaluje tukové zásoby. Cílem by mělo být, aby metabolismus pracoval co možná nejrychleji, stejně jako by mělo být cílem i to, že by měl pracovat co možná nejdéle. A právě možnost, jak ho nejenom nastartovat, ale jak ho také udržet v chodu, přináší jídlo. Pokud je tělu dodáváno pravidelně, tak metabolismus pracuje tak, jak má.

Kdo nejí, nebo jí málo, ten má metabolismus pomalý a to vede k tomu, že jeho tukové zásoby nejsou spalovány nijak dobře a efektivně. Důvodem toho je nedostatek energie. Ta se schovává právě v jídle a z toho tělo čerpá. A když po třech hodinách začne docházet, je opět doplněna a tělo může jet naplno dál. Stejně, jako když tankujete do svého vozu.

Pozor na kalorickou hodnotu

Samozřejmě to neznamená, že byste mohli jíst celý den cokoliv a jenom dodržovat režim 3 hodin. Jorge Cruise upozorňuje ještě na další velmi důležitou věc, kterou je samozřejmě kalorický hodnota jídla. Zde platí jednoduché pravidlo. Příjem musí být vždy nižší, než je výdej. Jenom tak máte jistotu, že budete hubnout. Pokud by byl stejný, tak svou váhu držíte. Pokud bude naopak příjem vyšší, dochází k nežádoucímu jevu, kterým je tloustnutí.

Jakou hodnotu by měla mít jednotlivá jídla

Podívejme se na kalorickou hodnotu přesněji. Díky tomu budete vědět, jak by měla jídla vypadat a kolik toho konkrétně můžete sníst. Začneme prvním jídlem dne, kterým je snídaně. Jelikož se jedná o jídlo, které má nastartovat metabolismus, tak bude jeho hodnota 400 kcal. Potom je tu další velké jídlo, kterým je oběd. I tady by měl mít pokrm hodnotu 400 kcal. Jak asi tušíte, nijak vymykat se nebude ani večeře. I tady je třeba dodržet hodnotu podobnou, tedy 400 kcal.

Danou trojicí jídel samozřejmě nedodržíte to, že by byl limit mezi jídly doporučované tři hodiny. Proto nezapomínejte také na svačiny. První přijde na řadu mezi snídaní a obědem. Měla by být spíše menší, s hodnotou 100 kcal. Podobné je to i v případě svačiny odpolední, tedy mezi obědem a večeří. Zde by měla být hodnota jídla také 100 kcal. V případě, že zvolíte variantu druhé večeře, myslete na to, že ta by měla být opravdu už velmi lehká. A to okolo 50 kcal.

Na co dále myslet?

Jak se stravovat pokud jde o časové intervaly, nebo o příjem energie neboli kalorií, to již víte. Na co dále nezapomínat, to jsou také konkrétní informace spojené s tím, na co dále při svém stravování myslet. Určitě je dobré zajistit, že tělo bude mít dobrý příjem bílkovin, které jsou při hubnutí velmi důležité. Dále je třeba myslet na dostatečný pitný režim. Jelikož se i nápoje počítají do kalorického příjmu, je nejlepší pít ty, které mají nulu. A to je voda z kohoutku, popřípadě voda kupovaná balená. Čemu se rozhodně musíte vyhnout, to jsou různé limonády, které obsahují enormní množství cukru a jsou tím nejhorším, co jenom můžete do svého těla dostat.

Líbil se vám článek?

Tisk
CVIČENÍ

Masáž chodidel není jenom oblíbená relaxační procedura, kterou tolik milujeme.…

Masáž chodidel je procedura kterou nejenom každý zná, ale také ji každý doslova miluje. Je skvělou volbou ve chvíli kdy…
CVIČENÍ

Dokonale štíhlé nohy můžete mít i vy! Až zjistíte, že…

Co souvisí s krásou? Rozhodně je to i štíhlá, na první pohled dokonalá postava. Na lidském těle je hned několik míst,…
CVIČENÍ

Tento ruský lékař způsobil revoluci v medicíně. Celý život se…

Tento špičkový ruský lékař se celý život věnoval problémům s páteří a také různým druhům rehabilitace. Během své práce zjistil mnoho…
CVIČENÍ

Zapomeňte na posilovny a kolektivní cvičení. Zlepšit svou kondici a…

Štíhlí bychom chtěli být všichni – ale se cvičením je občas problém. Pokud patříte mezi ty, kterým se nechce oblékat…
CVIČENÍ

Dal na rady ostatních a odmítl operaci. Rozhodl se, že…

Zdravotní problémy trápí lidstvo odnepaměti. Téměř každý z nás se několikrát za život potká s nějakou zdravotní obtíží, která ho většinou dovede…
CVIČENÍ

Chcete mít dokonalou postavu? Pokud ano, budete překvapeni, jaké cviky…

Každý, kdo se někdy v životě pokoušel shodit přebytečné kilogramy, nám dá jistě za pravdu, že horší úkol snad není. Tělo…