Josef Kokta již připravuje rodinu na svoji smrt! Co všechno má Ornella udělat?

Vztahy mezi lidmi mohou být složité a nečekané události mohou změnit jejich průběh. V případě Ornelly Koktové (31) a Josefa Kokty (66) je to obří věkový rozdíl, který je dělí. Aby se předešlo komplikacím, Josef Kokta se rozhodl vypracovat drsný plán, který má zajistit, že Ornella bude mít po jeho smrti novou lásku. Tento plán se netýká pouze Ornelly, ale i jejich děti, které na tuto situaci také připravují. V tomto článku se podíváme podrobněji na tento plán a reakce okolního světa.

View this post on Instagram

A post shared by Lady Ornella Koktova🇨🇿🌳🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 (@ornellakoktova)

Josef Kokta: až umřu…

Josef Kokta se svou manželkou Ornellou mají jasnou dohodu. Pokud Josef zemře, Ornella si musí co nejrychleji najít novou lásku. Josef na toto téma hovořil s velkou energií a důrazem. Je zřejmé, že si přeje, aby byla Ornella šťastná i po jeho odchodu. Ačkoliv to může znít drasticky, Josef je přesvědčen, že smrt je součástí života a nelze jí uniknout.

Čtěte také: Žena si nakreslila na obličej stejné znaménko jako její syn

Vůbec žádné smutnění, musí hned vyrazit do světa a užít si. Smrt nic není. Prostě umřete a tím to pro vás končí. Ti kolem vás smutní a pak už jen vzpomínají. A je to pořád dokola, koloběh života. Člověk si to uvědomí, když mu odejdou jeho vlastní rodiče. Když tátu držíte za ruku a on odejde a pomalu vychládá, teprve zjistíte, o čem život ve skutečnosti je. A že se člověk nemá chovat jako idiot a užívat si každý den to, že může žít,“ řekl Josef Kokta pro eXtra.cz.

Odpovědnost za děti

Josef Kokta si je vědom své odpovědnosti nejen ke své manželce Ornelle, ale také k jejich společnému synovi. Vzhledem k tomu, že věkový rozdíl mezi ním a Ornellou je poměrně velký, je nezbytné, aby se na tuto situaci připravili.

Je to pořád stejně dokola, to se může stát. Je mi 67, můžu někde upadnout a je to hned. Quentin má proto mobil a ví, jak má zavolat pomoc, záchranku. Musí být připravený, kdyby se něco stalo,“ uvedl Kokta.

Snaží se tak chránit svého syna a připravit ho na případnou situaci, kdy by se ocitl bez otce. Quentin se musí aktivně připravit na tuto možnost, i když je situace nepříjemná.

Ornella v Survivoru a její vztah s Josefem

Ornella Koktová se momentálně účastní soutěže Survivor, což je pro ni velká výzva. Josef Kokta ji v jejím rozhodnutí podpořil a zůstal s dětmi doma. Jejich vztah je založen na důvěře a vzájemném respektu. I když je Josef starší, nebrání Ornelle v tom, aby si plnila své sny.

Budoucnost bez Josefa

Josef Kokta je vdovec, který se stará o společné děti i podnikání, které s manželkou Ornellou sdílí. I když se jedná o těžkou situaci, Josef se snaží žít každý den naplno a nebrat nic jako samozřejmost. Josef si uvědomuje, že každý den představuje dar a že by se neměl chovat jako idiot a nevědomky promarnit svůj čas.

Jsem rád, že mám malé děti, udržují mě ve formě. Kdybych nelítal kolem nich, jen bych ležel a zarůstal do nábytku,“ dodal Josef.