Julia Roberts prozradila, co se podle ní tajemstvím dlouhého manželství

Herci z Hollywoodu si často najdou partnery ze své branže. V této práci jsou ale obklopeni mnoha zajímavými a pohlednými lidmi. Proto se často stává, že jejich manželství končí. Existuje ale také páry, které jsou spolu po mnoho let a jsou stále zamilovaní a šťastní. Julia Roberts a Danny Moder rozhodně patří mezi ně. Jejich manželství totiž trvá již krásných 20 let.

Dlouholeté manželství není v Hollywoodu běžné

Julie Roberts našla svou pravou lásku ve svém manželovi Dannym Moderovi. I dnes, mnoho let po jejich svatbě si ho neuvěřitelně váží a miluje ho. Poznali se při natáčení v roce 2001. Moder byl v té době ženatý s někým jiným, ale brzy se dokázali znovu spojit a již je nic nerozdělilo. Nyní společně mají tři děti, dva syny a jednu dceru. A stále jsou zamilovaní jako před 20 lety.

Své manželství nazývá „splněným snem“

Julia má termín pro nejcennější a zcela nenahraditelné věci ve svém životě. Nazývá je „splněný sen“. Jednou z těchto věcí je i její manželství, děti a kariéra. „Život, který jsme si vybudovali s našimi dětmi. A to je to nejlepší. Jde o to, abychom se k nim na konci dne vrátili vítězně domů,“ řekla Julia Roberts pro CBS News.

Čtěte také: „Trapné moderování“ dvojce Honzi Dědka a Ivany Kulhánkové, říkají diváci.

https://seeitlive.co/

Co byste podle ní měli dělat pro šťastné manželství?

Svého manželství si velmi váží a rozhodně ho nepovažuje za samozřejmost. Velmi dobře ví, že se na vztahu musí neustále pracovat. Když se jí zeptali, co by doporučila jiným párům, odpověděla: „Líbání.“ Tato jednoduchá rada je v jejím manželství velmi důležitá a byla to první věc, která jí napadla. A její manžel by s ní zajisté souhlasil, protože jim to i po dvou dekádách dobře funguje.

Většinu svého života si udržují v soukromí

Oba manželé pracují ve filmovém průmyslu. Julia jako slavná herečka a Danny jako velmi úspěšný kameraman. Oba ví, jak může veřejnost a paparazzi zničit život a vztahy mnoha lidem. Z tohoto důvodu si svůj život drží hodně v soukromí, i když jednou za čas dají společnou fotku na své sociální sítě a vyjádří tak lásku, úctu a oddanost k tomu druhému a svým dětem.

Zdroj: seeitlive.co