Kateřina Cajthamlová si svou váhu už nehlídá! Přibrala 10 kilo, ale cítí se šťastně!

Kateřina Cajthamlová, lékařka a bývalá účastnice reality show „Jste to, co jíte“, prošla v posledních letech velkou proměnou. Přibrala deset kilogramů, zbavila se nepříjemné závislosti a dnes je spokojenou dámou v pokročilém věku. Její příběh je plný inspirace a ukazuje, že životní změny jsou možné v každém věku.

Rozpad manželství a snaha o hubnutí

Ve svém pořadu „Jste to, co jíte“ byla Kateřina Cajthamlová známá svou hubenou postavou. V době natáčení pořadu byla ve velmi obtížné životní situaci, kterou později sama popisovala jako bolestivý a náročný rozpad manželství. Přestože byla považovaná za hubenou, ve skutečnosti trpěla podvýživou a špatným zdravotním stavem.

Změna ve stravování a přibírání na váze

Kateřina Cajthamlová se rozhodla změnit svůj přístup ke stravování a přibrat na váze. Přestala se soustředit na svou váhu a začala se více zaměřovat na to, jak se cítí ve svém těle.

Čtěte také: Vysoká váha nevěsty si vyžádala ošklivé poznámky. Jak to skončilo?

V rozhovoru pro eXtra.cz Kateřina Cajthamlová řekla, že přibrala deset kilogramů a má dvě konfekční velikosti navíc. Přesto je však šťastná, protože se cítí lépe a zdravěji než dříve. Přestala se trápit kvůli svému vzhledu a začala se více starat o své zdraví.

Závislost a boj s cigaretami

Jednou z významných změn v životě Kateřiny Cajthamlové bylo překonání závislosti na cigaretách. Před sedmi lety se rozhodla přestat kouřit. Tím, že přestala kouřit, se její tělo změnilo. Přibrala na váze a získala dvě konfekční velikosti navrch.

Kateřina sdělila, že odložila svou aktivační drogu, tedy cigaretu, a v tu chvíli se její váha zvýšila. Přestože přibrala, má větší výkonnost a více sportuje.

Změna vizáže a nový pohled na život

Kateřina Cajthamlová se také rozhodla změnit svou vizáž. Změnila si barvu vlasů na blond a zahodila brýle. Tato změna jí pomohla cítit se sebejistější a spokojenější se svým vzhledem.

Dnes se Kateřina Cajthamlová cítí lépe než kdy dříve. Odložila své závislosti a začala se více soustředit na své zdraví a pohodu. Je příkladem toho, že životní změny jsou možné v každém věku a že každý má právo být šťastný a spokojený se svým tělem.