Kdo budou soutěžící v Survivoru? Máme nové informace!

Diváci netrpělivě očekávají, kdy Survivor 2024, jedna z nejočekávanějších reality show letošního roku, zveřejní účastníky této soutěže a kdo se bude muset vypořádat s náročnými podmínkami na opuštěném pobřeží Dominikánské republiky. Televize Nova však stále tají účastníky a nenechává se ničím vyprovokovat. Diváci začínají zuřit a požadují konečně zveřejnění jmenného seznamu soutěžících.

Těžké podmínky soutěže Survivor

Soutěž Survivor je pro účastníky velkou výzvou. Musí opustit teplo svých domovů, luxusní prostředí a sociální sítě a strávit několik týdnů na opuštěném pobřeží. Bez mobilních telefonů a počítačů, bez přístupu k sociálním sítím a s minimem jídla a hygienických prostředků se musí přizpůsobit novým podmínkám.

Většinu dne tráví venku, spí pod širým nebem a musí se potýkat s nepříznivými povětrnostními podmínkami. Nejenže musí bojovat ve fyzicky náročných soutěžích o jídlo a imunitu, ale také se musí vyrovnat se sociálními aspekty soutěže. Výzvou je udržovat si dobré vztahy s ostatními soutěžícími a strategicky jednat tak, aby přežili a postoupili v soutěži.

Čtěte také: Vzala si ho pro peníze? Miliardářova žena je neustále pod tlakem kvůli nechutným komentářům!

View this post on Instagram

A post shared by Survivor Česko & Slovensko (@survivorceskoslovensko_fanpage)

Spekulace o účastnících Survivor 2024

Televize Nova stále tají jména účastníků Survivor 2024, což vyvolává mezi diváky frustraci. Zatím se dostávají jen samé spekulace a diváci se bouří, že už by mohli znát seznam soutěžících, kteří se již nacházejí na natáčení. V diskuzích na sociálních sítích se diváci ptají, koho mají sledovat a kdo se v této sezóně předvede.

Největší očekávání byla spojována s hercem Jiřím Langmajerem. Díky své oblibě, fyzické kondici a drsné povaze získal nejvíce hlasů v anketě TV Nova. Nicméně, podle zpráv má již nasmlouvaná divadelní představení, a proto se do soutěže nemůže zapojit.

Dalším jménem, které vyvolávalo očekávání, byl David Vitásek. Vitásek byl v médiích a na sociálních sítích velmi populární a jeho účast v Survivoru se zdála být pravděpodobná. Nicméně, nedávno se objevily informace, že Vitásek zůstal v Praze a stěhuje se z bytu po rozchodu s modelkou Natálií Kočendovou.

Tajemství účastníků

Zatím jsou všechna jména, která se považovala za jistá, neplatná. Televize Nova drží seznam účastníků Survivor 2024 v tajnosti. Jedinou jistotou je influencerka Ornella Koktová, která již odletěla do Dominikánské republiky spolu s ostatními soutěžícími. Diváci musí tedy ještě chvíli čekat na oficiální oznámení televize Nova.