Kocour je obětí děsivého napadení kyselinou. Dnes je inspirací pro všechny

Někteří lidé se chovají ke zvířatům naprosto hrozným způsobem. Kocour Tommy se toulal po ulicích několik let, než potkat velmi zlého muže. Z nějakého důvodu ho polil kyselinou a utekl pryč. Kocour chodil po mnoho let na zahradu jedné rodiny, a proto si ihned všimli, že je něco špatně. Když se po nějaké době objevil, rodina nemohla uvěřit svým očím.

Těžké popáleniny na hlavě

Tommy byl velmi vážně zraněný, když se znovu objevil na zahradě této rodiny. Na první pohled trpěl obrovskými bolestmi a na hlavě měl velmi ošklivou ránu. Ukázalo se, že má všude popáleniny od kyseliny. Rodina neváhala a vzala ho ihned k veterináři. Nebyl to sice jejich kocour, ale již dlouhou dobu mu dávali jídlo a lásku. Rozhodli se, že mu musí pomoci a postarat se o to, aby se zbavil bolestí. Nemohli se na nebohé zvíře dívat a nechápali, jak to někdo mohl udělat.

Dlouhá cesta ke zdraví

Veterinář si na první pohled všiml, že se jednalo o kyselinu. Potom zjistil, že má Tommy kočičí AIDS a rodině navrhl smrtící injekci. Rodina to nechtěla vůbec slyšet. Lékař musel tohoto chlupatého chlapíka zachránit, ať to stojí cokoli. Tommy pro ně hodně znamenal, i když s nimi trvale nežil. Určitým způsobem to byl jejich kocour a jako správná rodina se o něj museli postarat. Bohužel měl před sebou velmi dlouhou cestu k tomu, aby byl znovu zdravý.

Čtěte také: Mravenci se postarali o krásný pohřeb zesnulého čmeláka

Inspirace pro všechny v okolí

Léčba trvala šest týdnů. Tommy si naštěstí ponechal všechno ze své povahy, takže byla rodina nadšená, že mají nového člena rodiny na plný úvazek. Jejich rozhodnutí bylo správné. Nyní Tommy inspiruje lidi po celém světě. Všechno nemusí být ztraceno, i když to tak na první pohled vypadá. Kocour má jen jedno oko, ale stal se hvězdou sociálních sítí. Nyní žije spokojeně se svou rodinou, která ho velmi miluje. Nyní se již nemusí obávat, že mu někdo ublíží. Má totiž někoho, kdo se o něj vždy postará.

Zdroj: dobrespravy.eu