Kocour na cestách? Tenhle je skvělým spolujezdcem a parťákem v kamionu!

Společně na cestách i o přestávkách, Paul Robertson je řidič kamionu, který má za spolujezdce úžasného chlupáče. Má nazrzlou srst a natržené ouško, přesto vypadá naprosto dokonale a je hvězdou nejen kabiny tahače, ale také sociálních sítích. Paul totiž svého kocoura Percyho často fotí a sdílí jejich společné zážitky z cest na internetu. Není divu, že má Percy tisíce sledujících, kteří jednoho dne byli strachy bez sebe, že se zvíře ztratilo.

Tulákův nový život

Paul Robertson miluje svou práci. Celý život jezdí s kamionem a kabina je jeho domovem. Na cestách se ale cítil často osaměle, proto začal jezdit se svým kocourem Howiem. Bohužel tenhle kocourek jednoho dne zemřel a Paul si nedokázal představit, že by jej jiné zvíře nahradilo. Po několika dnech samoty ale dospěl k tomu, že potřebuje dalšího parťáka. Doslova do cesty mu přišel kocour, který opravdu nevypadal jako z katalogu firem prodávajících kočičí krmení. Byl zrzavý, lehce vypelichaný a měl natržené ouško, chyběl mu zub. Prostě tulák, který hledal domov.

Přátelé v kabině

Kocour dostal jméno Percy a začal jezdit s Paulem v kabině. Brzy si navykl na režim v kamionu a s Paulem se stali nerozlučnou dvojicí. Paul během přestávek kocoura fotil a postoval příspěvky na sociálních sítích o jejich životě při dodávkách zboží. Brzy si našli okruh přátel a Percy měl během několika měsíců tisíce sledujících. Percy doprovázel Paula na krátkých cestách i dlouhých vyjížďkách, měl své místo na sedadle spolujezdce a během jízd podřimoval nebo sledoval ujíždějící krajinu.

Čtěte také: Zamilovaná žena udělá pro záchranu vztahu cokoliv

„Kde je Percy?“

Jednoho dne se Paul vzbudil a všiml si otevřeného okénka. Percy nebyl nikde vidět, Paul jej tedy začal hledat na parkovišti a v blízkém okolí. Byl tulák, rád se vydával za ptákem, ale vždy se vrátil. Pro tentokrát se tak nestalo, na volání nepřišel. Paul musel odjet, aby stihl závoz včas, proto ještě zburcoval komunitu na sociálních sítích, aby mu lidé z okolí pomohli. Paul dokončil dvě dodávky, ujel 650 kilometrů, když tu náhle na benzínové stanici zpoza kamionu vypadlo cosi, co jen vzdáleně připomínalo živého tvora. Percy byl po celou dobu pod návěsem, naštěstí vše přežil bez úhony, i když potřeboval pořádnou koupel a dvojitou dávku krmení.

https://animalchannel.co/

https://air.tv/?v=UXKa-AbDQm2q0f1W5F25_g

Zdroj: animalchannel.co