Kolik koní vidíte na obrázku? Vaše skryté rysy osobnosti jsou nyní odhaleny!

Kolik koní vidíte na tomto obrázku? Není to jen tak nějaká otázka. Vaše odpověď toho o vás totiž může hodně prozradit. Udělejte si s námi tento rychlý test a odhalte o sobě to, co jste možná ani netušili!
Už jste někdy přemýšleli nad tím, jakou vlastně máte povahu? Ne všechny aspekty našich osobností se totiž projevují. Navíc je těžké sám o sobě říct, jací jsme či nejsme. Náš rychlý kvíz vám může na tyto otázky snadno odpovědět. Pokud vás zajímá, co se skrývá ve vašem podvědomí, pojďte do toho s námi! Kolik koní vlastně můžete vidět?

  • 1
  • 4-9
  • 10 a více

1 kůň

Pokud vidíte jednoho koně, máte schopnost tak říkajíc „vidět celý obrázek“. Umíte se oprostit od jednotlivostí a zbytečností a vidíte věci tak jak jsou. Chápete, co je s čím propojeno a jak co funguje. Vidíte, že dohromady tvoří jeden systém. Ostatní lidé vše vnímají pouze ze svého pohledu a nedokážou se od toho odpoutat. To je značně limituje, především v oblasti rozhodování. Jste objektivní. Občas ale máte problém povšimnout si jemnůstek a detailů.

Máte schopnost se efektivně a správně rozhodovat, dělat těžká rozhodnutí a řídit ostatní. Byli byste dobrým manažerem či vedoucím. S vámi je situace vždy pod kontrolou. Stanovíte si cíl a snadno ho dosáhnete, jelikož zkrátka víte jak na to.

Čtěte také: 10 faktů o láku z nakládaných okurek, které neznáte

Pokud vidíte 4-9 koní

Obvykle pracujete velmi tvrdě. Snažíte se podávat co nejlepší výkony. Máte skvělý smysl pro detail. Vždy se snažíte podávat ty nejlepší výsledky a dopídit se podstaty věci. Byli byste skvělým vědcem. Obecně ale máte předpoklady excelovat v každé kariéře, jelikož jste snaživí a poctiví. K věcem se stavíte čelem a neberete je na lehkou váhu. Jste zodpovědní. Pokud vytrváte, budete opravdu úspěšní, jelikož máte potenciál.

Pozor, abyste neuvízli v pasti. Nehoňte se příliš za dokonalostí. Buďte k sobě a ke svému okolí také laskaví. Ačkoliv máte skvělý smysl pro detail, nenechte se tím zcela pohltit a snažte si vytvořit odstup. Lidé jako jste vy mají často sklon k workoholismu. Pamatujte, nic se nemá přehánět! Najděte ve svém životě balanc.

10 a více koní

Jste velcí perfekcionisti. Vše musí být přesně tak, jak má. Přes to vlak nejede. Často nejste spokojení s výsledky, které podáváte vy či vaše okolí. Vždy máte pocit, že to mohlo být lepší. Lidé, kteří se dostatečně nesnaží a neprojevují zájem o věc vás rozčilují.

Dejte si pozor, abyste to nepřehnali. Hrozí vám, že na sebe budete nakládat více, než zvládnete. Budete raději dělat práci za ostatní, protože oni to neumí dostatečně dobře. Zastavte se a vydechněte. Život není závod. Naučte se odpočívat a užívat si. Udělejte si odstup od sebe a práce, rozhodně nenechte práci zasahovat do soukromí. Ne vždy je vše dokonalé. To ale neznamená, že je to vyloženě špatné.