Komplikace v Survivoru: Moderátor Ondřej Novotný sbalil kurfy a odletěl z ostrova!

Natáčení oblíbené reality show Survivor 2024 je na spadnutí a fanoušci se již nemohou dočkat nové sezóny plné dobrodružství a soutěživosti. Jedním z nejvýznamnějších členů týmu je moderátor Ondřej Novotný, který již před několika dny přiletěl na ostrov nedaleko Kuby. Nicméně, se nedávno rozhodl opustit ostrov a odletět do Německa. Co se stalo? Jaké důvody vedly Ondřeje Novotného k tomuto rozhodnutí? V tomto článku se podíváme blíže na události, které vedly moderátora ke změně plánů.

View this post on Instagram

A post shared by SURVIVOR Česko & Slovensko (@survivorceskoslovensko)

Přípravy na Survivor 2024

Před natáčením každého ročníku Survivoru se odehrávají rozsáhlé přípravy, které zahrnují výběr soutěžících, logistiku a organizaci. Letos tomu nebylo jinak. Přípravy na Survivor 2024 vrcholí na ostrově nedaleko Kuby, kde se odehrává celá soutěž. Fanoušci se již těší na novou řadu a na sociálních sítích se šušká o možných taktikách a strategiích jednotlivých týmů.

Čtěte také: Rivalita mezi Jurinovou a Borhyovou! Jasné ultimátum: Buď ona, nebo já!

Ondřej Novotný, moderátor Survivoru, byl jedním z předních činitelů příprav na letošní ročník. Společně se svou rodinou přiletěl na ostrov před více než týdnem, aby se seznámil s prostředím a připravil se na natáčení. Všechno nasvědčovalo tomu, že se zde bude pohybovat až do konce natáčení. Nicméně, nedávné události ukázaly, že situace se změnila.

Nečekaný odlet

Přestože se Ondřej již usadil na ostrově a zapojil se do příprav, najednou se rozhodl sbalit kufry a odletět do Německa. Toto rozhodnutí překvapilo nejen fanoušky, ale i samotný tým Survivoru. V pátek ráno přistál v Německu, kde měl plánované účastnit se akce Okragon 53, která se konala v Oberhausenu.

Ondřej Novotný, známý také jako zakladatel organizace Oktagon MMA, se v Německu zúčastnil takzvaného staredown, kde se představovali hlavní zápasníci před nadcházejícím zápasem. Během této události došlo k vyhrocené situaci mezi bojovníky Truščekem a Akipovem, a tak moderátor musel dokonce zasáhnout, aby situace nevyústila ve fyzický konflikt.

Ondřej Novotný a jeho plány

Přestože přípravy na Survivor 2024 vrcholí, zdá se, že natáčení ještě nezačalo. Novotný naznačil, že je stále dost času na přípravy. Podle informací by natáčení mělo odstartovat příští týden v úterý nebo ve středu. Jednotlivé pořady budou připravovány dopředu, aby bylo možné včas sestříhat dlouhé záznamy do každého dílu. Platforma Voyo začne vysílat Survivor 2024 27. února a televize Nova odvysílá první díl 5. března.