Lékař sepsal dopis pro mrtvého. Jeho smrt musel oznámit rodičům

I když se stále zlepšují bezpečnostní opatření, následkem dopravní nehody umírají denně desítky, někdy i stovky lidí. Není to jen o jejich bezohlednosti, ale následky si ponesou také ti, které dotyčný srazil. A je jedno, jestli se jedná o řidiče osobního vozidla, cyklistu nebo chodce. I ti si totiž většinou nedávají pozor a vlastní vinou pak přijdou o život.

Lékař si před oznámením smrti prolustrovat mrtvého na Facebooku

Lékař, který se den, co den musí dívat smrti do tváře, to nemá v životě jednoduché. Kromě toho, že si musí vytrpět to, že dotyčného nedokázal zachránit, je to většinou on, kdo musí rodině oznámit, že jejich příbuzný bohužel nepřežil. Dr. Louis Profeta se rozhodl napsat mrtvému dopis.

V něm uvádí, že se podívat na jeho profil na Facebooku ještě předtím, než jeho matce a otci řekl, že zemřel. „Za 5 minut už vaši rodiče nikdy nebudou stejní jako předtím. Nikdy nebudou šťastní. Abych pravdu řekl, teď už jste jen anonymní tělo, které vypadá jako pytel. Neexistuje už žádná stopa života, nepovíte mi o tom, jaké jste měli v životě sny nebo ambice.“ A jeho dopis pokračuje.

Čtěte také: Dnes je světový den boje proti rakovině! Které české celebrity bojují s touto nemocí?

https://antikleidi.com/

Lékař se v dopise zlobí na mrtvého, že tu rodiče nechal

Pro nikoho není jednoduché, když vidí někoho umírat. Lékař mrtvému muži vyčetl, že tu nechal rodiče samotné, a zlobil se. Apeluje tak na všechny, kteří si myslí, že jsou nesmrtelní, a za volantem používají mobilní telefonu, věnují se konzumaci jídla nebo jiným činnostem a vůbec si neuvědomují, že chvilka nepozornosti může stát nejen jejich život, ale ohrozit mohou i další účastníky provozu, kteří jsou ukáznění a jen budou trestání za něco, za co nemohou.

Dbejte tak na to, abyste při řízení na motocyklu nebo jízdním kole vždy měli helmu. Nesedejte za volant po požití alkoholu, stejně tak si neberte žádné drogy. Dávejte si pozor hlavně na křižovatkách a pokud si nejste něčím jistí, zastavte. Nic horšího, než se na vás bude někdo troubit, se stát nemůže.

Lékař se podíval na profil muže, kterého neznal, ale jeho smrt musel oznámit rodičům. Svěřil se, že na fotografiích viděl veselého muže, který měl rád kapelu U2. Viděl, jak si užívá vánoční svátky s rodinou a viděl, že tento muž je velmi milovaný. Svou rodinu už ale nikdy neuvidí. Lékař napsal, že je škoda, že muž neuvidí, jak se budou jeho rodiče tvářit na to, až jim oznámí jeho smrt.