David Hampl
21 října, 2021

Pacienti, kterým byla diagnostikovaná rakovina, to vůbec nemají lehké. Vyhlídky mnohdy nejsou zrovna optimistické, stejně jako tomu bylo u ženy z dnešního příběhu. I když v roce 1985 podstoupila dvě operace, doktoři nedokázali odoperovat všechna rakovinová ložiska a dávali jí jen několik dní života. Své poslední dny nechtěla strávit v nemocnici, a tak se nechala propustit domů.

Vzpomněla si na dávný recept

Když žena přišla domů, začala přemýšlet o tom, co má se svým životem v tak krátké době dělat, jak se vypořádat s minulostí a zanechat za sebou čistý štít. V tom si ale vzpomněla na starodávný recept, který má údajně léčivé schopnosti. Neměla co ztratit, a tak se pustila do přípravy. Hlavní složkou receptu je aloe vera, utrhla tedy co nejvíc listů, zbavila je trnů a rozemlela v mlýnku na maso.

Ze všech rostlin, které doma měla, dokázala vyrobit dva litry hmoty. K ní přidala tři kilogramy medu a dvě lahve červeného vína, nechala směs chvíli macerovat a poté ji přelila do menších sklenic a nádob, které se daly dobře uzavřít. Vyklidila lednici a směsi do ní uložila. Každý den pak třikrát denně pila jednu lžíci tohoto zázračného roztoku.

Léčba zabrala rychle

Už po pár dnech nemohla uvěřit, co s ní léčivá směs udělala. Cítila se o dost lépe psychicky i fyzicky. Po pár dnech zamířila na kontrolu na onkologii, ačkoliv podle prognózy lékařů už v té době měla být po smrti. Výsledky testů šokovaly i ostřílené lékaře. Ačkoliv měla žena diagnostikovanou rakovinu dělohy v terminálním stadiu, byla zdravá.

Podle všeho žena dokonce přibrala 22 kilogramů. Roztok jí prodloužil život nejméně o několik let. Stejný recept ale dokáže pomoci i u dalších vážných onemocnění, například u tuberkulózy, žaludečních vředů a gynekologických problémech. Zatočí ale i s bolestmi hlavy nebo zubů. Dá se samozřejmě užívat i preventivně. Žena, která je dodnes živá a zdravá, ji pro jistotu užívá každý den.

Sdílejte článek