Lékaři muži vyjmuli kovový pohár ze žaludku. Kde se tam vzal?

Lékaři se za svou kariéru setkají s nevídanými věcmi. Lidé jsou úžasná a šílení zároveň. Právě proto se setkávají s předměty v lidském těle, které by tam rozhodně neměly být. Lékaři v Indii nemohli uvěřit svým očím, když se při operaci podívali do žaludku muže, který měl neustále bolesti břicha. Našli tam totiž ocelový pohár! Jak se tam předmět dostal? Podle lékařů existuje pouze jediný způsob, kterým je to možné.

https://www.pexels.com/

Muž skončit s kovovým pohárem v žaludku

Muž z hrabství Maharajganj v Indii se několik dní stěžovat na silné bolesti břicha. Navštívil hned několik specialistů, ale žádná léčba neúčinkovala. Doktor Lal Bahadur Siddharth z nemocnice Siddharth v Džaunpuru se rozhodl pro rentgenové vyšetření pacienta a zjistil, že se v jeho žaludku nachází pohár na pití.

Muž šel na operaci 6. srpna a během zákroku mu lékaři z žaludku odstranili ocelový pohár o velikosti tuky. Na sociálních sítích se objevilo video, ve kterém je zachycena část operace, kdy lékaři vyjmuli netradiční předmět ze žaludku muže. Lékařský personál tomu nechtěl věřit, ale skutečně se v těle muže nacházel tento předmět.

https://www.pexels.com/

Co dalšího lékaři našli v lidském těle?

„Operovaný muž pracuje jako dělník a v současnosti se již zotavil,“ uvedl lékař pro The New York Post. Lékaři si dokáží představit jen jediný způsob, jak se mohl pohár na pití dostat do těla muže, a to jedině řitním otvorem. Dozvěděli se, že před počátkem bolestí břicha vypil hodně alkoholu s přáteli a další den ho začaly trápit silné bolesti břicha.

Podle Clinical Case Reports Journal tato záležitost není tak ojedinělá, jak si můžete myslet. Po celém světě jsou hlášeny podobné případy, a to hlavně u mužů mezi 30 až 40 lety. The Clinical Case Reports Journal také uvádí, že lékaři našli v těle mužů také plastovou láhev (i s vodou), šroubovák nebo dětské autíčko na hraní.

Zdroj: fakt.pl