Letuška si adoptovala opuštěného psa, který seděl před hotelem

Přátelství mezi psem a člověkem je velmi silné. Udržet si vztah na dálku ale není jednoduché ani pro lidi. Letuška Olivia Sievers velmi často cestovala mezi Německou a Argentinou. Díky tomu potkala malého psa, kterému říká Rubio. Na začátku si vůbec nedokázala představit, že toto nečekané přátelství změní celý její život.

https://it.newsner.com/

Nečekané přátelství

Na začátku roku 2016 byla letuška Olivia Sievers na jedné z mnoha návštěv Buenos Aires. Pracovně cestovala neustále a v Buenos Aires vždy zůstávala ve stejném hotelu. Tam potkala středně velkého, zatoulaného psa. Neustále chodil kolem a Olivia ho často krmila a hrála si s ním. Pes nikdy neodcházel daleko a stále se držel v okolí hotelu, kde zůstávala.

https://it.newsner.com/

„Nejdřív jsem se ho snažila ignorovat, ale vždy mě doprovázel do hotelu,“ řekla mladá žena. „Ale to nebylo možné. Vždy se vrátil a následoval mě. Snažila jsem se hodinu, ale nechtěl odejít. Byl velmi rád, když si s ním někdo hraje.“ Psovi začala říkat Rubio a stali se z nich přátelé. Pro psa to byla rozhodně láska na první pohled. Vždy ji následoval a čekal před hotelem, když byla uvnitř.

Čtěte také: Češi budou mít šanci od 23. února odevzdávat zpět použité PET lahve. Podívejte se kde

https://it.newsner.com/

Láska vydržela i vztah na dálku

Olivia chodila ven i večer a darovala psovi deku, aby mu nebyla taková zima. Po nějaké době ale musela odletět zpět do Německa. Rubio od hotelu odešel a toulal se po městě. Na svou přítelkyni ale rozhodně nezapomněl. Jakmile se Olivia vrátila do města, čekal na ni před stejným hotelem a vrtěl ocasem. Ihned ji přivítal zpět a šel si s ní hrát.

To se opakovalo pokaždé, když se Olivia vrátila do Buenos Aires. Pes byl velmi trpělivý a vždy na ni čekal. Díky tomu si vybudovali velmi zvláštní přátelství. Olivia se ho jednou snažila dát do útulku, kde by se o něj postarali. On jim ale utekl a čekal na ni před hotelem. Nakonec se rozhodla, že ho vezme s sebou do Německa, aby mohli být většinu času spolu. Rubio tedy získal domov u své lidské kamarádky, do které se zamiloval na první pohled.

Zdroj: it.newsner.com