Lukáš Vaculík se tajně oženil! Vzal si svoji přítelkyni a vlivnou ženu Terezu Kršákovou!

Lukáš Vaculík, dříve miláček mnoha žen a dívek, se v pokročilejším věku rozhodl učinit zásadní krok ve svém osobním životě. Podle exkluzivních informací serveru eXtra.cz si herec vzal svou dlouholetou přítelkyni Lucii Kršákovou, která zastává vysokou pozici v managementu TV Prima. Tato novinka přišla jako překvapení, neboť Vaculík je známý svou snahou o utajení soukromí.

Utajená svatba

Zdá se, že Vaculík a Kršáková si dali velký pozor, aby jejich svatba zůstala v tajnosti. Jak uvádí zdroj z okolí nevěsty, „Jejich svatba byla jako akce tajných služeb.“ Kolegyně Lucie Kršákové si však nemohly nevšimnout, že již několik týdnů nosí na levé ruce snubní prsten. Tato drobná, ale výmluvná skutečnost pak vedla k odhalení jejich tajemství.

Facebook

Známá osobnost

Lucie Kršáková není jen Vaculíkovou manželkou, ale také velmi úspěšnou a vlivnou ženou v českém mediálním prostředí. Dříve působila jako ředitelka vlastní tvorby v TV Nova a nyní zastává vysokou pozici v TV Prima. Navíc pochází z velmi movité rodiny – jejím otcem je Peter Kršák, spoluzakladatel TV Nova. Tato skutečnost jistě přispěla k zájmu veřejnosti o toto netradiční manželské spojení.

Čtěte také: „Já jsem ta, se kterou Dopita spal, když Agáta čekala Kryšpína,“ prohlásila Eva Feuereislová! Co na to Mirek a Agáta?

Facebook

Minulost a přítomnost Lukáše Vaculíka

Ačkoliv Lukáš Vaculík prožil v minulosti nelehká období, jako například rozvod se svou první manželkou Petrou Křížovou v roce 2014, zdá se, že v posledních letech našel štěstí po boku Lucie Kršákové. Vaculík se poprvé oženil v roce 2006 s Petrou Křížovou. Jejich manželství však vydrželo pouze do roku 2014, kdy se pár rozvedl. Zajímavostí je, že Vaculík několik let úspěšně tajil tento rozvod před veřejností. Ze vztahu se Slovenkou Alexandrou pak vzešla Vaculíkova dosud málo známá dcera Alex.

Nová láska

Po bouřlivém období v osobním životě našel Lukáš Vaculík uklidnění a štěstí po boku Lucie Kršákové. Jejich vztah, který byl veřejnosti znám již několik let, nyní vyvrcholil tajnou svatbou. Ačkoliv si oba snažili tuto událost utajit, nakonec se zpráva o jejich sňatku dostala na veřejnost, čímž vyvolala značný zájem médií i fanoušků.

Facebook

Vaculíkův profesní úspěch

Lukáš Vaculík se proslavil především jako herec v řadě úspěšných televizních seriálů a filmů, a to nejen v období před sametovou revolucí, ale i v pozdějších letech. Jeho herecká dráha odstartovala již v 80. letech minulého století, kdy se objevil v řadě populárních filmů. V pozdějších letech pak ztvárnil hlavní role v úspěšných televizních seriálech, jako jsou Ochránce nebo Temný kraj.

Zdroj: eXtra.cz