Madonna odložila turné kvůli vážným zdravotním problémům

Madonna (64) skončila na konci června letošního roku na jednotce intenzivní péče ve vážném stavu. Právě se připravovala na počátek nového turné „Greatest Hits“, kde bude fanouškům připomínat své hity z posledních 40 let své kariéry. Toto turné se nyní odložilo, protože zpěvačku zasáhly vážné zdravotní komplikace. K situaci se vyjádřil manažer zpěvačky.

Zpěvačka v bezvědomí

Ikonická zpěvačka byla nalezena v bezvědomí v New Yorku. Ihned byla převezena do nemocnice a skončila na jednotce intenzivní péče. „V sobotu 24. června se u Madonny rozvinula vážná bakteriální infekce, která vedla k několikadennímu pobytu na JIP. Její zdravotní stav se zlepšuje, ale stále je v lékařské péči,“ uvedl její manažer Guy Oseary.

pl.newsner.com

Rodina se připravovala na nejhorší

Podle manažera se zpěvačka v pořádku uzdraví. Členové rodiny a přátelé přitom o zpěvačku mají mnohem větší starosti. Její hospitalizace zůstávala nějakou dobu tajemstvím, protože si nebyli vůbec jistí, jestli nemoc přežije. Madonna se podle příbuzného hodně přepíná, protože věří, že je neporazitelná. V posledních měsících přitom výrazně zhubla. Již to mohlo být indikátorem problémů se zdravím.

pl.newsner.com

Zdravotní stav se postupně zlepšuje

Podle manažera je zdravotní stav zpěvačky pod kontrolou, ale nebude ještě nějakou dobu schopná pracovat. Z jednotky intenzivní péče a po pár dnech dostala, ale stále zůstávala v lékařské péči. Nyní je Madonna již doma, ale stále se zotavuje. Podle jejích slov se nyní soustředí na své zdraví a na to, aby znovu nabrala síly.

Turné odloženo na dobu neurčitou

Zpěvačka měla vyrazit na americké turné, které se odkládá na dobu neurčitou. První koncerty by měla odehrát v říjnu na evropské části turné. Jestli k tomu dojde nebo se turné znovu odloží, zatím není jasné. Na první pohled to vypadá, že se slavné divě nyní daří dobře, ale její zdravotní stav se samozřejmě ještě může změnit. Nyní odpočívá obklopená rodinou a užívá si pohodlí domova.

https://www.instagram.com/madonna/?utm_source=ig_embed&ig_rid=66724340-4de2-4991-857d-2c4e2ced33d0

Zdroj: pl.newsner.com