Malá holčička zachránila celou rodinu před ničivým požárem

Požár nechce u sebe doma zažít nikdo. Hlavně, když jsou všichni členové rodiny doma a spokojeně spí ve svých postelích. V takovém případě může dojít k mnohem vážnější tragédii, než je pouze ztráta majetku. Madalyn Karlbon v pouhých 6 letech dokázala zachránit celou rodinu, když si uvědomila, že jejich domov začal uprostřed noci hořet.

Velmi chytrá a statečná dívka

Madalyn se probudila uprostřed noci, protože ji oči štípaly kouřem. Ihned vyskočila z postele a začala jednat. Probudila svého otce, který je profesionálním hasičem. Ten dostal jejího bratra, samotnou dívku i manželku do bezpečí. Naštěstí to všichni stihli, než se požár zhoršil. Díky rychlé reakci malé dívky nedošlo ke zranění. Jinak to mohlo dopadnout mnohem hůř, protože nikoho jiného požár neprobudil tak brzy jako Madalyn.

https://www.onlinenytt.com/

Otec jí naučil správnou věc

Všichni nyní považují dívku za obrovskou hrdinku, protože běžela hořícím domem a probudila rodiče. „Bez váhání se vrhla do akce a nakonec zachránila život své rodině tím, že si vzpomněla na vše, co se naučila během týdne požární bezpečnosti, a díky rozsáhlým znalostem, které jí vštípil její otec a další rodina složená z hasičů,“ napsala jednotka místních hasičů na svůj Facebook. Rodina měla obrovské štěstí, že dívka nezačala panikařit a dokázala jednat s chladnou hlavou.

Čtěte také: Dvouletý chlapec okamžitě získá v talentové soutěži zlaté tlačítko a jde do finále

https://www.onlinenytt.com/

Ničivý požár připravil rodinu o všechno

Požár vypukl v neděli kolem druhé hodiny ráno v kuchyni jejich domu. Všichni členové rodiny, včetně jejich kočky, se dostali z domu v pořádku a bez zranění. Rodinný dům a prakticky všechny jejich věci byly poškozeny nebo zcela zničeny požárem a kouřem.

Do domu se zatím nemohou vrátit, a proto rodina dočasně žije v hotelu. Hasiči a místní obyvatelé shromažďují hračky, oblečení a peníze, aby se mohla rodina znovu postavit na nohy a vrátit se do svého domova. Doufejme, že vždy budou znovu žít normálně a požár zůstane jen špatnou vzpomínkou.

Zdroj: onlinenytt.com