Malé štěně naváže netradiční přátelství s roztomilým kotětem

Každý pes nemá štěstí hned od narození na dobrého a milujícího majitele. A to samozřejmě neplatí jen pro psi. Naštěstí se ale najdou skupiny lidí, které pomáhají zvířatům s jejich životními podmínkami a hledají jim nový domov. Malé štěně jménem Ruggles původně žil v chovatelské stanici. Nyní ale našel nejen nový domov, ale také nového přítele!

Pes a kočka mohou být nejlepší přátelé

Chompers je malé kotě, které se stalo dokonalým parťákem pro malé štěně. Jakmile pes kočku zahlédl, byla to láska na první pohled. Okamžitě spolu navázali přátelství. Ruggles a Chompers jsou oba malí, ale stali se z nich velcí přátelé. Netradiční přátelství mezi zvířaty jsou vždy velmi roztomilá. A tohle není žádnou výjimkou.

Chompers byl také zachráněný skupinou, která se stará o opuštěná zvířata. Byly jí pouhé dva měsíce, když ho našli pod verandou jednoho domu. Toto přátelství bohužel nemělo příliš dlouhého trvání. Nemohla si je totiž adoptovat jedna rodina, a proto se jejich cesty rozdělily. Je škoda, že se je nepodařilo adoptovat společně, ale bylo to rozhodnutí útulku. Proč?

Nádherné přátelství nebude pokračovat do dospělosti

„Pro ty, kteří by se divili, proč nebyli adoptování společně. Byl to původní plán útulku, ale Chompers byl na malého Rugglese příliš drsný a kvůli jeho zdravotním problémům bylo rozhodnuto, že je to v nejlepším zájmu obou zvířat. Oba jsou šťastná a velmi milovaní!“ uvedl útulek na svou YouTube kanálu.

Toto zvířecí přátelství zaujalo a dojalo mnoho lidí. Právě proto nechápali, proč je útulek neumístil do stejného domova. Zdravotní stránka obou zvířat ale byla mnohem důležitější. V budoucnosti by jeden druhému mohli ublížit a oba potřebovali klidný domov, kde by se mohlo jejich zdraví zlepšit. A nejdůležitější je, že obě zvířata mají milující rodiny a nový domov. To si zaslouží každé zvíře bez ohledu na to, o jaký druh se jedná a jaký život má za sebou.

Zdroj: no.newsner.com