Malý chlapec zachránil svou sestru před útokem psa. Riskoval vlastní život

Šestiletý chlapec se zachoval jako skutečný hrdina, když byl život jeho malé sestry v ohrožení, a zachránil ji tím, že riskoval svůj vlastní život.

Rodina žije v Cheyenne ve Wyomingu. Chlapeček svou sestřičku ze srdce miluje a od malička se chová jako skutečně zodpovědný starší sourozenec. Chlapcova teta Nikki Walker sdílela v roce 2020 na sociálních sítích příběh, který přesně dokazuje, jak moc má chlapec svou mladší sestřičku v lásce.

https://twice.hu/

Útok psa

Nikki řekla, že jeho synovec zachránil život své malé sestře 9. července 2020, když holčičku napadl pes. Bridger stál obětavě mezi svou sestrou a psem, chytil dívku za ruku a snažil se ji ochránit. Během toho byl chlapec psem několikrát pokousán do obličeje a hlavy.

Později, když byl chlapec dotázán, proč riskoval svůj vlastní život, Bridger odpověděl jednoduchou, ale dojemnou odpovědí: „Myslel jsem, že pokud někdo musí zemřít, měl bych to být já.“

https://twice.hu/

Nový hrdina

12. července 2020 Nikki Walker napsala zprávu o hrdinském činu svého synovce v dojemném příspěvku. Příběh se rychle rozšířil po sociálních sítích a shromáždil více než 1,5 milionu reakcí a příspěvků. Nikki také v příspěvku označila několik hollywoodských herců, kteří hráli superhrdiny, a řekla, že Bridger se stal „nejnovějším hrdinou, který se k nim přidal“. Několik nominovaných herců reagovalo na její příspěvek, včetně Marka Ruffala (Hulk), který napsal: „Lidé, kteří kladou na první místo blaho druhých, jsou ti nejhrdinštější a nejpozornější lidé, jaké znám. Upřímně respektuji a obdivuji jeho odvahu a jeho srdce.”

https://twice.hu/

I další celebrity, včetně Anne Hathaway (Catwoman), Brie Larson (Captain Marvel), Jeremyho Rennera (Hawkeye) a mnoha dalších ocenily Bridgerovu odvahu a poslaly mu povzbudivé zprávy. Pár měsíců po incidentu Bridgerovy rány vypadaly mnohem lépe a malý chlapec byl velmi šťastný. I majitelé psa se k situaci postavili čelem a pomohli Bridgerovi se rychleji uzdravit a obě rodiny se spřátelily.

https://twice.hu/bulvar/

ZDROJ: twice.hu