Máma se snaží ukázat dceři, že je krásná

V dnešní době se rodí mnoho jedinečných dětí. Každé dítě je zcela jiné a u některých je to vidět na první pohled. Nicole Lucas Hallson má syna Ashera a dceru Winry. Právě její dcera se narodila s velmi vzácným a zajímavým znaménkem na obličeji. Její matka se nyní snaží přesvědčit malou holčičku i celé okolí, že je dokonalá a nádherná, stejně jako jiné děti.

Zvláštní znaménko v obličeji

Mateřské znaménko malé holčičky je známé jako vrozené melanocytární névy neboli CMN. Díky tomu od narození Winry nevypadá jako ostatní děti. Více než čtvrtinu jejího obličeje zakrývá tmavé znaménko. Nicole pracuje jako učitelka a po porodu byla znepokojená a šokovaná. Nedokázala si představit, jak s tímto znaménkem její dcera povede normální život.

en.newsner.com

Právě jako učitelka ve škole velmi dobře ví, jak mohou být děti zlé a kruté. Proto měla velké obavy. A dokonce i k nevinnému dítěti mohou být zlí i dospělí. „Měla jsem štěstí, že jsem měla docela průměrné těhotenství. Zhruba od 8. do 14. týdne jsem měla ranní nevolnost, ale jakmile to polevilo, cítila jsem se skvěle, dokud únava v posledním měsíci nepřiskočila,“ psala na svém blogu.

Matka vyzdvihuje jedinečnost své dcery

Nicole netušila, že bude mít její dítě nějaké kožní onemocnění. Na ultrazvuku nic vidět nebylo a celé těhotenství měla zcela normální. Po porodu ihned věděla, že něco není v pořádku. Žádný doktor ani zdravotní sestra totiž po porodu nejásali a nepřišla žádná gratulace. Nicole si chvíli myslela, že jde pouze o modřinu. Jak se ukázalo, šlo o mateřské znaménko.

en.newsner.com

Po porodu měla velmi silné emoce. Svou dceru ale rodina miluje víc než cokoli jiného. Ani její bratr nemá problém s tím, že má na obličeji velkou tmavou skvrnu. Všichni ji milují a Nicole se nyní snaží, aby ji ostatní brali stejně jako jiné děti. Na dětském hřišti, v obchodě i na procházce parkem. Pustila se do boje a snaží se, aby lidé pochopili, že je stejná jako ostatní, i když má na obličeji znaménko.

Zdroj: en.newsner.com