Maminka (37) se připravuje na přivítání svého 12. syna, když jejímu nejstaršímu bude 12 let

Courtney je matka v domácnosti, která se stará o 12 dětí, které porodila za 12 let. Zatím poslední přírůstek do rodiny se narodil v březnu 2022. Pár má doma šest dívek a šest chlapců. Mezitím ale také říká, že je připravena na další dítě. Dokázali byste si představit domácnost s 12 dětmi a 11 těhotenství? Většina žen by do toho zaručeně nešla.

https://es.newsner.com/

Velká rodina, malý byt

Courtney si před 14 lety vzala církevního pastora Chrise Rogerse a od té doby mají vždy doma novorozence nebo malé miminko. Pár vlastní 15místnou dodávku a dlouho žil v bytě se třemi ložnicemi. S příchodem posledního dítěte se ale přestěhovali do většího bydlení. Poslední dítě měla Courtney v březnu 2022 a byla velmi smutná, že by již neměla mít děti.

https://es.newsner.com/

„Miluji být mámou a moc bych si přála mít další. Pravděpodobně počkáme rok nebo dva, než to zkusíme.“ Otázkou je, jestli budou mít i další děti. Pár se rozhodl, že jména všech dětí budou začínat na „C“. Jména jejich dětí jsou proto velmi zajímavá: Clint, Clay, Cade, Callie, Cash, dvojčata Colt a Case, Calena, Caydie, Coralee, Caris a Cambria.

Čtěte také: Pes stál několik dní na mostě a díval se na řeku. Důvod vás rozpláče

https://es.newsner.com/

Rodina chtěla mít 14 členů

Courtney řekla, že vždy chtěli mít s manželem 12 dětí. To se jim nyní podařilo. Jejich cestu můžete sledovat na instagramovém účtu Little House in the Desert. Courtney neposílá své děti do školy a všechny je učí doma. To znamená, že se během dne skutečně nezastaví. Nikdy nemá chvilku jen pro sebe, ale naprosto jí to vyhovuje. Jejím životním údělem je podle ní to, aby byla hlavně matka.

https://es.newsner.com/

Courtney i její manžel jsou velmi rádi, že mají všechny děti takto blízko od sebe. To znamená, že si budou děti vždy velmi blízké a budou mít velkou rodinnou základnu, na kterou se budou moci vždy spolehnout. Tak velká rodina rozhodně není běžnou záležitostí, ale tomuto páru se rodičovská role líbí a Courtney vše zvládá na jedničku jako pravá, zasloužilá matka.

Zdroj: es.newsner.com