Manžel našel svou ženu v postýlce vedle dcery. Proč ho to dojalo?

Většina rodičů miluje své děti více než cokoli jiného na světě. Bohužel to naplatí pro každého. Z tohoto důvodu končí mnoho dětí v dětských domovech. Sirotčince po celém světě jsou plné dětí, které jejich rodiče opustili, nechtěli nebo nebyli schopní se o ně postarat. Žena, o které dnes budeme mluvit, svou dceru bezvýhradně miluje. S manželem jsou věřící, a právě jedna návštěva kostela změnila její pohled na život.

Jediná bohoslužba změnila její vztah s dcerou

Žena šla jednou s manželem na bohoslužbu a nechali svou dceru doma s babičkou. Reverend vyprávěl příběh, který ženou velmi otřásl. Její mateřské srdce se přímo otřásalo smutkem a stala se mnohem citlivější v přístupu a vztahu k vlastnímu dítěti. Co reverend řekl, že ji to tak zasáhlo a zasáhne to jistě každou matku, která miluje své dítě?

https://www.tudasfaja.com/

Silný příběh, který otřese každou matkou

Reverend nějakou dobu sloužil v sirotčinci v Ugandě. Jakmile přišel do školky, kde se nacházelo 100 postýlek plných malých dětí, velmi ho překvapilo, jaký je tam klid. Obvykle je ve školkách velmi rušno. Děti si spolu povídají, nechtějí spát, pláčou a rozhodně tam není klid. V těchto jesličkách bylo ovšem naprosté ticho. Reverend vůbec nechápal, jak je to možné. Jak může 100 malých dětí ležet v takovém tichu?

Čtěte také: Alain Delon čelí skandálu! Policejní razie v jeho nemovitostech odhalila nelegální zbraně a střelnici!

Rozhodl se zeptat jednoho z vychovatelů, jaký je důvod, že jsou všechny děti potichu a poslouchají. Nikdy nezapomněl na odpověď, kterou dostal. Vychovatel se na něj podíval a řekl, že když děti přišly, všechny plakaly. Po mnoho dlouhých hodin. Pak si uvědomily, že k nim nikdo nepřijde. Jakmile si dítě uvědomí, že k němu ani za mnoho hodin nikdo nepřijde, přestanou plakat.

Žena byla naprosto zničená

Matka, která tento příběh slyšela, si něco takového nedokázala ani představit. Jakmile přišla domů z kostela, vzala si svou holčičku na klín a slíbila jí, že za ní vždy přijde, když ji bude potřebovat. Dala jí velký slib, že jí bude k dispozici vždy, když ji dcera bude potřebovat. Ve dvě ráno slyšela pláč, protože dceři rostly zoubky. Lehla si proto vedle ní, aby děvče vědělo, že nikdy nebude sama a její máma bude vždy po jejím boku.