Manželka utekla a trojčata nechala v porodnici. Co se s nimi stalo?

Lina a její partner se poznali před Vánoci. Bylo jim spolu nádherně a oba cítili, že se mají velmi rádi. Jejich vztah probíhal poměrně rychle. Seznámili se s rodiči a proběhla i svatby. Za půl roku zjistili, že čekají dítě. Museli si trochu utáhnout opasky, aby pořídili veškeré dětské oblečení a potřeby. Na dítě se ale velmi těšili. Potom přišlo hned několik překvapení.

Těžký porod

V první řadě při ultrazvuku zjistili, že budou mít dvojčata. Byl to velký šok pro oba nastávající rodiče. Muž si byl ale jistý, že to společně zvládnou a byl velmi šťastný. Jejich rodina se měla rozrůst více, než původně předpokládali. To ale nestálo v cestě jejich štěstí. Alespoň to si manžel v tu chvíli myslel. Jeho manželka ale možná již tehdy měla jisté pochybnosti.

pukuotukas.com

Nečekané narození trojčat

Porod byl velmi náročný. Jakmile přišla za novopečeným tatínkem sestra a řekla, že mají trojčata, zůstal v šoku. Žena i děti byly v pořádku a odpočívaly. Muž byl neuvěřitelně šťastný, i když měli najednou ještě o jedna dítě navíc. Nejhorší překvapení ho ale čekalo, když odešel pořídit potřebné oblečení pro třetí miminko. Když se totiž vrátil, našel v nemocnici jen své děti.

Čtěte také: Předpověděl požár Notre Dame, pandemii a rok 2021 vidí černě

Šokující útěk matky a manželky

Manželka a matka jeho dětí nejspíš nevydržela napětí a zodpovědnost spojenou s výchovou trojčat. Z nemocnice jednoduše vstala a utekla. Muž zavolal své mamince, aby se jí zeptal na radu. Ta mu okamžitě řekla, že bude muset děti vychovat sám. A to také udělal. Prodal svůj byt a vrátil se i s dětmi k rodičům. Vychovává je sám a všechny tři miluje z celého srdce.

pukuotukas.com

Romantické vztahy ho již nezajímají, protože se podle něj nedá ženám věřit. S manželkou se rozvedl a stal se svobodným otcem na plný úvazek. Jeho dva synové a dcera ho potřebují každý den. Snaží se jim poskytnout všechno, co potřebují a být tím nejlepším rodičem. Na žádný vztah již nemyslí. Soustředí se pouze na své děti a doufá, že jeho žena lituje, že své děti opustila.

Zdroj: pukuotukas.com