Matka 4 dětí dostane jedinečný dárek, který jí změní život

Každý den začínáme svůj život znovu a znovu. Netušíme, co nás čeká a některé události rozhodně nemůžeme předpovídat. Vždy bychom měli mít radost z každého dobrého dne, který nás potká. Nemusí to totiž trvat věčně a do vašeho života mohou přijít velmi těžké časy. Právě to potkalo Jessicu Reboredo a její rodinu. Co tuto obětavou ženu potkalo za neštěstí?

Život je někdy velmi těžký

Jessica a její manžel mají společně čtyři krásné děti. Na první pohled se může zdát, že jde o dokonalou manželku a pečující matku, která má vše pod kontrolou a rozdává v práci úsměvy. Pravda se tomu bohužel vůbec nepřibližuje. Jessica má manžela nemocného s rakovinou. Musí se proto starat sama nejen o děti a příjem domácnosti, ale také o nemocného manžela.

Jessica se snaží vydat ze sebe maximum, aby celou rodinu udržela nad vodou. Neúnavně pracuje jako servírka v Las Vegas a doma pečuje o čtyři děti pod šest let. Po diagnostikování rakoviny u manžela ji čekal těžký úkol. Zajistit rodinu, jezdit do nemocnice, domů a do práce. Někdy měla tolik povinností, že spala ve svém autě, aby si alespoň trochu odpočinula.

Čtěte také: Toto se tak často nevidí: S kým byla spatřena Ivana Gottová (47) a proč to všechny šokuje!

Za svou laskavost dostala obrovskou pomoc

Jessica si prochází doma velmi těžkou situací. V práci ale rozdává úsměvy všem hostům a přenáší na ně pozitivní náladu. Všichni zákazníci ji znali jako šťastnou ženu a všichni ji měli velmi rádi. Díky své laskavosti si vytvořila pouto s Kimberly, která učí na druhém stupni základní školy. A právě tato žena se rozhodla, že obětavé matce a manželce pomůže.

Kontaktovala televizi Fox 5 a zajistila pro Jessicu velké překvapení. Tým z televize přišel do restaurace a dával obrovské spropitné ve výši 100 až 500 dolarů. Nakonec Jessica získala přes 10 tisíc dolarů a nové auto, které jí pomůže v péči o děti a manžela. Její reakce byla nádherná a plná emocí. Není se čemu divit, protože pomoc potřebovala již velmi dlouho. A nyní se konečně nemusí stresovat kvůli penězům.

Zdroj: spotlightstories.co