Matka nevěří vlastním očím, když jí lékař ukáže novorozené dítě!

V dnešní době se většina rodičů dozvídá pohlaví dítěte dlouho před porodem. Dvacetiletá Dara Crouchová to vědět nechtěla. Proto se rozhodla, že to s manželem udělají trochu netradičně a dozví se pohlaví až při porodu. V tu chvíli vůbec netušila, jaké překvapení to bude pro celou rodinu. Jejich rodina má totiž velmi zvláštní prokletí, které se jejím porodem přerušilo.

Dlouhá linie dívek v rodině

Dara si byla naprosto jistá, že čeká holčičku. Důvodem nejsou babské rady a symboly, ale její rodina. Za posledních 50 let se totiž nikomu v její rodině nenarodil chlapec. Vůbec nečekala, že by to s jejím druhým porodem mohlo být jinak. Měla již jednu dceru a s manželem byli nadšení, když zjistili, že budou mít druhé dítě. A pochopitelně si připravili všechno na příchod holčičky.

en.newsner.com

Nikdo z rodiny nečekal, že by další dítě v rodině mohl být chlapec. Nic takového se nestalo po celé generace a Dara již jednu holku měla. Lékaři jí samozřejmě nic neřekli, protože to nechtěla vědět. Jakmile přišel termín porodu, stalo se nečekané. Pro lékaře to nic zvláštního neznamenalo, protože je vždy poloviční šance, že se narodí chlapec nebo děvče. Pro tuto matku to ale znamenalo hodně.

Čtěte také: Dva toulaví psi? Na jednom stanovišti nalezli záchranáři dokonce třígenerační zvířecí rodinku!

Velké překvapení při porodu

Dara porodila chlapečka! Jakmile se chlapec narodil a lékaři jí ho přiložili na hrudník, nemohla tomu uvěřit. Lékař řekl, že má chlapce. V první chvíli si myslela, že se musel zmýlit a nevěřila mu. Jakmile se sama podívala, nemohla uvěřit svým očím. Doopravdy po 50 letech rodinné linie porodila zdravého a krásného chlapečka.

en.newsner.com

Rodina tomu také nemohla uvěřit. Když se přišli podívat na nového člena rodiny, očekávali holčičku. Vůbec nemohli pochopit, že se dívají na malého chlapce. Tento mladý muž bude ve své rodině vždy speciálním členem, kterého nikdo z nich nečekal. Všichni byli stejně nadšení jako samotní rodiče. Nyní jen musí nakoupit hodně věcí pro kluka, protože všichni v rodině měli jen holky.

Zdroj: en.newsner.com