Matka opustila svou dceru a otec jí poslal jasný vzkaz

Na profilu Life of Dad se objevil jedinečný příběh 21letého svobodného otce, který sám pečuje o svou malou dceru. Řekl, že má za sebou již více než 1000 hodin na YouTube, kde se naučil vše od zaplétání vlasů až po lakování nehtů. Vychovávat dívku bez matky jistě není jednoduché, ale tento táta tomu věnuje neuvěřitelné množství času.

https://inews16.com/

Podpora od lidí na sociálních sítích ho dojala

Richard Johnson zůstal s malou holčičkou sám poté, co je její matka opustila. Na sociálních sítích se Richardovi dostalo obrovské podpory a ujištění, že svou práci jako otec dělá na výbornou. To bylo něco, co doopravdy potřeboval slyšet. Jako každý rodič se neustále kritizuje za to, jak by mohl být lepším otcem. Reakce pod jeho příspěvkem byly lékem, který potřeboval pro lepší sebevědomí. Hodně lidí tam odsoudilo matku, která opustila své dítě. Richard se ale postavil na její stranu.

Nikdo by neměl nikoho odsuzovat, když nezná pozadí příběhu

Ve svém příspěvku napsal, že matka jeho dcery je úžasná žena. Požádal ostatní, aby o ní neříkali nic negativního, protože si to nezaslouží. I přesto, že je opustila, se na ní nezlobí a necítí žádnou zášť. Poporodní deprese je velmi tragická věc a sám Richard by to nepřál ani svému nejhoršímu příteli. Někdy pochyboval o tom, že všechno zvládne sám. Velmi dobře zná důvody, proč jeho partnerka odešla a nikdy jí to nevyčítal. Pro jejich dceru to možná bylo to nejlepší, co mohla v té chvíli udělat.

Čtěte také: Alena Vránová, představitelka Pyšné princezny, se ukázala na veřejnosti! Ve svých 91 letech září energií a vtipem!

https://inews16.com/

Vzkaz pro všechny svobodné rodiče

Richard vzkázal prostřednictvím příspěvků na sociálních sítích něco i pro všechny samoživitele. „Pokud máte někdo pocit, že je zátěž příliš velká nebo že nejste dost dobří. Podívejte se do očí svého úžasného dítěte a řekněte jim, že je milujete. Divili byste se, kolik síly máte, když s vámi někdo jiný počítá a miluje vás stále více za to, co děláte. Najdete sílu tam, kde jste si mysleli, že žádnou nemáte.“

Zdroj: inews16.com