Matka po porodu přišla o všechny končetiny na těle!

Nastávající maminky se nemohou dočkat, až poznají své dítě. I přesto je všichni straší tím, co všechno se může při porodu pokazit. Jen málokdo ale mluví o tom, co všechno může ženu potkat po porodu. Pro většinu žen to dopadne dobře. Bohužel Krystina Pacheco mezi ně nepatří. Po císařském řezu, kterým se narodila její dcera Amelie, ji potkalo něco naprosto nečekaného.

https://brightside.me/

Žena přišla o končetiny kvůli infekci po porodu

Císařský řez proběhl bez problémů a ženě se narodila zdravá a krásná holčička. Krystina byla nadšená. V tu chvíli netušila, že během pár dnů bude bojovat o život. Jen 2 dny po porodu šla z nemocnice domů. Horečky, zvracení a dušnost se jí držely i přes užívání léků. Novopečená maminka se naštěstí rozhodla poměrně rychle vyhledat lékařskou pomoc.

https://brightside.me/

Lékaři ji ihned letecky transportovali do jiné nemocnice, protože její stav byl velmi vážný. Zjistili, že má žena septický šok, protože tělo velmi agresivně reaguje na infekci po porodu. Lékaři se ihned pustili do záchrany jejího života, ale septický šok je velmi vážný stav, který mnohdy končí smrtí. To bylo velmi děsivé pro ženu, která měla doma malého syna a novorozenou dceru.

Čtěte také: Mladá učitelka porodila čtyři děti během dvou let

https://brightside.me/

Strach, že již neuvidí své děti

Septický šok měl velmi špatný vliv na její srdce, plíce a ledviny. Lékaři jí dali jen 20% šanci na přežití. Měla velmi reálnou šanci, že již nikdy neuvidí své děti. To bylo děsivé pro celou rodinu. Krystina strávila 2 týdny na jednotce intenzivní péče. Potom zjistila, že jí lékaři musí amputovat ruky i nohy kvůli poškození způsobené léčbou.

brightside.me

Rodina na prvním místě

Její končetiny byly černé a musely pryč. To by pro většinu lidí znamenalo konec světla. Pro Krystinu bylo ale důležité, že nemoc přežila. Sice již nemá ruce ani nohy, ale vrátila se za svou rodinou a může sledovat, jak její děti rostou. Její manžel ji miluje ještě víc než předtím a váží si toho, že je s nimi. Pro tuto ženu je rodina motivací číslo jedna každý den jejího života.

brightside.me
brightside.me

Zdroj: brightside.me