Matka se podívala na dětskou chůvičku a uviděla kočku!

Máte-li doma domácího mazlíčka a malé děti, jistě znáte jejich výjimečný vztah. Stejný měla kočka Luna. Od své majitelky velmi dobře ví, že by neměla být v postýlce malé Kallie, ale když ji maminka neuvidí, tak se podle ní nic neděje. Naneštěstí pro kočku má maminka v postýlce dětskou chůvičku, která vše natáčí a prostřednictvím aplikace dává mamince upozornění.

https://animalchannel.co/

Kočka miluje malou holčičku

Luna se jedné noci dostala k malé Kallie do postýlky uprostřed noci. Matka dostala na telefonu upozornění. Když se podívala na kameru, v postýlce místo své dcery uviděla kočku! Luna se ležela hned vedle malé holčičky a tulila se k ní. Kallie vypadala spokojeně, i když v tu chvíli nespala. Přítomnost kočky ji evidentně uklidňovala. Je vidět, že ji kočka doopravdy miluje.

A holčička zase miluje své černé kotě

Luna se pro Kallie stala živým plyšákem i nejlepším kamarádkou najednou. Na první pohled je vidět, že malá holčička je pravou milovnicí koček. Jakmile její maminka o Luně jen mluví, dítě se rozzáří a vypadá velmi šťastně. Takto bylo od doby, kdy byla malé miminko. A Luna ji nenechávala příliš o samotě. Kdykoli to bylo možné, byla po boku své malé kamarádky.

Z kočky se stala skvělá chůva

Z Luny se velmi rychle stala i chůva malé dívky. Ne vždy to měla jednoduché, protože malé děti mají překvapivě silný stisk a nemají cit. Luna byla ale vždy něžná, až to její majitelku udivovalo. I když ji Kallie tahala za srst, kočka se ani nepohnula. Nikdy holčičce neublížila a vždy nad ní bdí. Ve dne i v noci. Maminka alespoň ví, že má vždy u sebe svého ochránce.

Malá dívka má s kočkou nádherný vztah

Až Kallie trochu vyroste, budou mít zaručeně mnohem lepší vztah. Již nyní ale malá holčička kočku uctívá. A Luna od své malé přítelkyně nechce vůbec odcházet. Tyto dvě kamarádky zajisté čeká ještě hodně nádherných chvilek, hraní a vzpomínek. Někdy se říká, že se kočky zajímají jen o sebe. Luna dokazuje, že to není pravda!

Zdroj: animalchannel.co