Maturitní ples je velkou událostí pro každého středoškoláka. Dakota Wollan z americké Nevady nebyl z plesu právě nadšený. Nevěděl, koho by měl na tento večer pozvat. Nakonec přišel s brilantním plánem. Netušil, že se z toho stane senzace a bude inspirovat lidi po celém světě svým dojemným gestem a láskou ke své prababičce.

https://spotlightstories.co/

Mladý muž chtěl sdílet tento speciální večer se svou prababičkou

Ve skutečnosti s tímto nápadem přišel jeho otec. Dakota totiž na ples vůbec nechtěl jít, když nemá nikoho, koho by vzal s sebou. Jeho táta si totiž vzpomněl, že jeho babička nikdy na plese nebyla. Bylo by podle něj zábavné, kdyby se vnuk mohl podělit o tento zážitek s prababičkou. Jakmile to Dakota slyšel, nápad se mu velmi líbil.

https://spotlightstories.co/

Prababičku měl vždy velmi rád a chtěl ji pozvat na svůj ples. Jeho prababička ale bohužel neviděla důvod, proč by chtěl jít Dakota na svou střední školu právě s ní a strávit s ní celý večer.

https://spotlightstories.co/

Mladý muž jí ale řekl, že buď s ním půjde, anebo nepůjde na maturitní ples ani on. To bylo rozhodující, protože o tento večer svého vnuka připravit rozhodně nechtěla. A proto s jeho nabídkou souhlasila.

https://spotlightstories.co/

Žena střední školu sama nedokončila, protože musela pracovat

Nakonec se ukázalo, že žena vlastní střední školu nikdy nedokončila. Studovala jen rok a půl. Její otec potom bohužel onemocněl a ona musela pomáhat na farmě. Rozhodla se proto školu opustit a na vlastní maturitní ples nikdy nešla. Ve svých 92 letech si proto splnila sen, který měla před mnoha lety. Navíc strávila krásný večer se svým vnukem, kterého miluje z celého srdce.

https://spotlightstories.co/

V první vteřině okouzlili celý ples

Dakota si nemyslel, že by mohli být jeho spolužáci nadšení, ale právě to se ukázalo jako pravda. Studenti byli nadšení a všichni začali šílet ve chvíli, kdy se Dakota s prababičkou objevili na tanečním parketu. Tento jedinečný pár okouzlil celý maturitní ples i internet. Jeho gesto bylo nádherné a velmi inspirativní pro všechny, kdo se o tom dozvěděli!

https://spotlightstories.co/

Zdroj: spotlightstories.co

Sdílejte článek