Michal David zhubl 15 kilo! Se svými fanoušky se podělil, jak toho docílil!

Michal David, známý hitmaker, který se po léta vyznačoval spíše plnější postavou, nedávno překvapil veřejnost výrazným úbytkem hmotnosti. Za pouhé tři a půl měsíce se mu podařilo zhubnout o 15 kilogramů, což vyvolalo zvědavost, jakého režimu se držel, aby dosáhl takového výsledku.

View this post on Instagram

A post shared by Michal_David_oficialni (@michal_david_oficialni)

Jak toho docílil?

V pořadu Showtime na FTV Prima se Michal David podělil o tajemství svého úspěchu. Zpěvák, proslulý hity jako Nonstop, Decibely lásky, vysvětlil, že základ jeho metody netvořila tradiční dieta. Rozhodl se eliminovat přílohy, cukry, sacharidy a lepek ze svého jídelníčku. Přesto si může dopřát širokou škálu potravin, včetně těch s vyšším obsahem tuku, jako jsou smetany, sýry, saláty a různé druhy masa. Podle něj spočívá klíč ve vyhýbání se pečivu a doplňkům bohatým na sacharidy.

Čtěte také: Tento kluk asi čokoládu nejedl: jak se změnil chlapec z obalu na Kinder čokoládu?

View this post on Instagram

A post shared by Michal_David_oficialni (@michal_david_oficialni)

Změna jídelníčku a pohyb

David dále uvedl, že ačkoliv nikdy nebyl velkým milovníkem sladkého, v rámci svého nového stravovacího režimu si neodpírá ani alkohol, přičemž má zvláště rád víno k jídlu. Změna jídelníčku však nebyla jediným krokem, který vedl k jeho proměně. Součástí jeho nového životního stylu je i pravidelný pohyb, kdy třikrát týdně navštěvuje fitness centrum.

View this post on Instagram

A post shared by 🔥PRODUKCE THE VISUALS🔥 (@thevisuals.cz)

Nová deska na obzoru

Tato proměna přichází v době, kdy Michal David intenzivně pracuje na nových projektech. Včetně nahrávání nové desky s kapelou zpěváků Robbieho Williamse a Jamese Blunta v Londýně a Los Angeles. Plánuje natočit klip k nové písničce na Tenerife. David se těší, jak jeho nová práce rezonuje u fanoušků, přičemž naznačuje, že jeho nadcházející tvorba bude odlišná od toho, na co byli jeho posluchači dosud zvyklí.