Milenka se přišla vysmívat manželce. Proč nakonec utekla s hanbou?

Nevěra dokáže naprosto zničit důvěru v každém vztahu. Nezáleží na tom, jak dlouho spolu již pár žije nebo má děti. Manželky mají často podezření, ale skutečná rána nastane ve chvíli, kdy se jejich podezření stane pravdou. Právě to se stalo i ženě v tomto příběhu. Naštěstí zachovala chladnou hlavu a dokázala se skvěle pomstít milence, která za ní přišla do práce.

Odvážný krok milenky

Anna (37) zahlédla na sociálních sítích mladou dívku, kterou několikrát spatřila i s manželem. Viděla ho, jak ji veze v drahém autě. Na její otázky neustále odpovídal, že jde pouze o klientku. Annino srdce ale vědělo, že něco není v pořádku. Jednoho dne do jejího kosmetického salonu přišla mladá žena s blond vlasy, která se představila jako Inga. Byla to přesně ta žena, kterou Anna podezírala.

Byla naprosto evidentní, že si Inga uvědomuje, že je Anna manželka jejího milence. A rozhodla se Annu ponížit u ní v práci. Ihned se začala chovat povýšeně a stěžovala si na všechny služby salonu. Vadilo jí, že nedostala kávu ani vodu. Anna se rozhodla, že zachová chladnou hlavu, protože z této situace může vyjít jen jeden vítěz a bude to ona.

Čtěte také: Agáta Hanychová: „Jako že jsem Prachařovi zahejbala? Jo. Ale mohl si za to sám!“ Potvrdila na svém Instagramu! (Video)

Nečekaná pomsta manželky

Anna udělala této milence takovou manikúru, jakou si zasloužila. Šlo o parodii na francouzskou manikúru, ke které přidala ještě modré krystaly. Samotné nehty udělala ho zvláštního, zahnutého tvaru. Díky tomu každý prst vypadal jako kopyto. Anna si nezapomněla nehty také vyfotit a sdílet je na svých sociálních sítích. Taková pomsta byla dokonalá, protože nehty Inga nesundá velmi dlouho.

https://pukuotukas.com/
https://pukuotukas.com/

Jakmile mladá žena uviděla výsledek, oněměla. Uvědomila si, že ji manželka jejího milence naprosto ponížila. Její hrdost ihned zmizela a žena beze slova zaplatila a utekla ze salonu. Anna se poté nechala se svým manželem rozvést. Byla na sebe náležitě hrdá, jak zvládla tuto složitou situaci. Většina manželek by rozhodně nezůstala v klidu, ale Anna to zvládla na jedničku.

Zdroj: pukuotukas.com