Milující matka podpořila syna netradičním způsobem

Každé dítě je v něčem jedinečné. U některých dětí to vidíte na první pohled, jiné musíte nejdříve poznat. Enzo je malý chlapec s velkým mateřským znaménkem na obličeji. Je poměrně tmavé a zabírá velkou část jeho obličeje. Proto si ho snadno všimnete i při letmém pohledu. Znaménko je zdravotně bezpečné, ale přitahuje pohledy ostatních lidí. A to je pro chlapce i jeho rodinu problém.

Komentáře ostatních lidí matku rozzuřily

Lidé se od začátku dívali na chlapce s lítostivým pohledem. Někteří z nich dokonale dítětem opovrhovali. Není se čemu divit, že jeho matka Caroline byla neuvěřitelně naštvaná. Její syn je velmi hodný, veselý a naprosto úžasný. Stejně jako mnoho dalších dětí. Mezi ním a dalšími dětmi není v chování žádný rozdíl a doma má velmi milující rodiče. Bohužel z pohledu cizích lidí (a dokonce i rodiny) je znaménko důvodem pro kritiku, lítost nebo opovržení.

uberalles.live

Rozhodla se syna podpořit

Caroline se rozhodla, že udělá malý experiment. Vzala kvalitní make-up a udělala na svém obličeji skvrnu, která vypadala stejně jako mateřské znaménko jejího syna. Tento experiment vyvolal hodně názorů, a to pozitivních i negativních. Její syn byl ovšem nadšený, protože jeho maminka najednou vypadala stejně jako on. A on neměl pocit, že je na všechno sám. Možná vás to překvapí, ale i takto malé dítě si to hodně uvědomuje. Po tomto experimentu již Caroline neměla strach o svého syna.

Čtěte také: Outfity z Andělů: Šílená Havelková, polonahá Dařbujánová a elegantní Farna!

uberalles.live

Nyní se těší mnoha komplimentům

Caroline zveřejnila fotky s make-upem na sociální sítě. Netušila, jakou reakci to způsobí. Naprosto cizí lidé jí najednou skládali komplimenty a povzbuzovali ji. Díky tomu je mnohem klidnější, protože na světě je mnoho dobrých lidí, se kterými se její syn bude setkávat. A mnoho lidí ho bude brát přesně takového, jaký je. Mateřské znaménko bude pro některé lidi stále trnem v oku, ale chlapec se jistě naučí tyto názory ignorovat, stejně jako se to naučila jeho maminka.

Zdroj: uberalles.live