Mladá dívka si vzala staršího muže, ale ne pro peníze

Jak poznat, že se jedná o pravou lásku, pokud máte na kontě dostatek peněz? Své o tom ví 63letý muž, do kterého se zamilovala o čtyřicet let mladší dívka, která si jistá tím, že svého manžela miluje. A jak celý jejich příběh začal, si můžete přečíst. Nejde o peníze, říká také muž, který je po boku mladé ženy velmi šťastný.

Zrovna odešel do důchodu, když potkal svou lásku

Muž zrovna odešel do důchodu a přesunul se do domu v Dominikánské republice, kde si chtěl odpočinout. Jeho děti už byly dávno dospělé, se ženou byl několik let rozvedený a tak měl spoustu času trávit ho o samotě. Měl ale osm psů, o které se s láskou staral. Byl aktivní na sociálních sítích, kde potkal svou lásku, o čtyřicet let mladší Alex.

https://www.newsitamea.gr/

Viděl její příspěvek a poslal jí zprávu. Nakonec si spolu dopisovali, i když bylo mladé ženě teprve dvacet let. Odpověděla, a jejich komunikace se postupně měnila z té online v telefonickou, kdy spolu mluvili celé noci. Nakonec ji muž pozval k sobě na návštěvu. Dívka měla o deset let mladší matku, než byl on sám, a musela od ní dostat svolení, aby ho mohla navštívit. Tak se stalo, a po osobním setkání zjistili, že k sobě patří. A po roce se vzali a jsou z nich šťastní manželé.

Čtěte také: IQ Test: Ti, kteří na tomto obrázku najdou 3 chyby do 9 sekund, mají IQ alespoň 160!

Sami vědí, že mezi nimi panuje láska

Jak se ale zachovali jejich nejbližší příbuzní? Byli šokováni z toho, že si mladá žena vzala o tolik let staršího muže. Samozřejmě i je napadla otázka, jestli to není pouze pro peníze. Spousta jejich přátel se ptala, jestli je pro ně manželství vhodné. Synové staršího muže netušili, jak se s takovou zprávou vyrovnat, protože oni sami byli jen o šest let starší než Alex. Jejich rodiny nevěděly, co si počít a jejich manželství nefandily. A jaké byly další reakce?

https://www.newsitamea.gr/

Například se pár dozvěděl, že muž finančně podporuje mladou ženu, a to výměnou za sexuální styk. To ale oba vyvracejí. Sex ale muž nepotřebovat a ona se nepotřebovala vdávat kvůli penězům. Pravdu znají jen ti nejbližší, kteří páru fandí. Alex se stala malířkou a muž se věnuje psaní. Nevěnují pozornost tomu, co se o nich říká, protože sami vědí, jak to mezi sebou mají. Věří své lásce a nikdo jiný jim ji nemusí vyvracet. V restauracích ale čelí narážkám na to, že je Alex jeho dcera. Proto raději chodí do podobných zařízení minimálně a raději jsou spolu doma. A oba doufají, že spolu zůstanou co nejdéle.

Zdroj: newsitamea.gr