Mladé matce neustále píší lidé, že vypadá jako dítě!

Každá žena stárne jinak rychle. Některé ženy dokonce i ve svých 30 nebo 40 letech vypadají jako studentky. Problémem se to stane ve chvíli, kdy si taková žena pořídí dítě. Působí to totiž, že má dítě nezletilá dívenka. Opak je ale pravdou. Právě to se stalo 22leté Lyndsey Balsdonové z Anglie, která vypadá jako malé dítě a nyní má sama malé miminko. Komentáře lidí na sebe nenechaly dlouho  čekat.

Rodinné fotografie způsobily lavinu nenávistných komentářů

Mladá maminka a její partner se nemohli dočkat, až potkají poprvé svého syna. Stejně jako mnoho jiných rodičů se rozhodli zdokumentovat těhotenství a oznámit narození svého miminka na sociálních sítích. Věřili, že všichni budou stejně nadšení jako oni. Bohužel se to nestalo. Místo krásných komentářů se na ně snesla vlna kritiky, protože Lyndsey vypadá velmi mladě.

zinoti.lt

Na první pohled sice vypadá na 9 let, ale reálně je jí 22 let. Pravdou je, že tato mladá žena měla rakovinu ve svých 5 letech. To hodně ovlivnilo vývoj jejího těla. Proto vypadá velmi mladě a pravděpodobně bude vždy vypadat mnohem mladší. Lidé dokonce tvrdili, že je jí pouhých 9 let! To je naprosto směšné, ale lidé dokáží vymyslet cokoli.

Lidé tvrdí, že lže o svém věku

Na sociálních sítích se objevilo mnoho hnusných komentářů, které ji obviňovaly ze lži o jejím věku. Lidé o ní také mluvili jako o těhotném dítěti. Nic z toho, co jí lidé řekli, nebylo hezké. Tato mladá dívka za svůj extrémně mladý vzhled nemůže a nedokáže to nijak změnit. To, že ji někdo kritizuje za její mladý vzhled a snaží se zničit její roli matky, je naprosto šokující.

zinoti.lt

Nikdy nesuďte lidi, které neznáte

Lyndsey vypadá velmi mladě kvůli nemoci, kterou prodělala jako malé dítě. To je věc, kterou samozřejmě nebude sdílet s každým, koho potká na ulici. I přesto ji lidé odsuzují kvůli tomu, že vypadá velmi mladě. A přitom by jí mohlo hodně žen závidět. Navíc je z ní mladá a šťastná maminka, která má vedle sebe muže, který se na jejich dítě těšil stejně jako ona. Nesuďte ostatní. Nikdy nevíte, co stojí za jejich vzhledem nebo jinými aspekty života.

Zdroj: zinoti.lt