Mléko a česnek je lék na astma, tuberkulózu, zápal plic i nespavost

Kombinace mléka s česnekem zní opravdu podivně, ale skutečně stojí za to ji vyzkoušet. Existuje mnoho druhů ovoce, zeleniny nebo koření, které se používají jako lék. Mnohdy se ale musí správně zkombinovat s dalšími surovinami, aby měli nejlepší účinek. Máme pro vás recept na tzv. česnekové mléko. Jde o teplý a přírodní lék, který lze využít proti mnoha nemocem. Skládá se z:

· 500 ml mléka,

· 10 mletých stroužků česneku,

Čtěte také: Unikátní recept na posílení kloubů a kostí, který musíte vyzkoušet!

· 2-3 lžičky cukru,

· 250 ml vody.

Pro přípravu stačí nalít do hrnce vodu s mlékem a přidat prolisovaný česnek. Zvyšte intenzitu plamenu a nechte trochu povařit. Plamen musí být střední, ne vysoký. Směs neustále míchejte. Následně vše přeceďte tak, aby nezbyl žádný pevný česnek a přidejte cukr. Nápoj pijte vždy teplý. Podívejme se na největší výhody tohoto jedinečného nápoje.

Dýchací potíže

Mezi nemoci, od kterých může nápoj velmi efektivně pomoci, patří astma, kašel, zápal plic i plicní tuberkulóza. Síla česneku je velká a na dýchací cesty úžasně zabírá. Při astma si dejte směs před spaním. V případě zápalu plic byste toto mléko měli pít třikrát denně a u běžného kašle do něj přidejte ještě kurkumu. Česnek zabíjí bakterie, a pokud přidáte ještě med, dokonale to uklidní i chronický kašel.

Nespavost a žloutenka

Před spaním tato směs neuklidní jen vaše astma, ale celé tělo. Budete se díky tomu moci mnohem lépe vyspat. Česnek je ale skvělý také pro odstranění toxinů z lidského organismu. Pomáhá fungovat játrům, díky čemuž je efektivní při léčbě žloutenky. Budete-li pít nápoj do dobu pěti dnů, žloutenka jistě zcela zmizí, anebo se alespoň hodně zmírní.

Kromě toho se ale můžete setkat i s mnoha dalšími, úžasnými výhodami. Česnekové mléko pomáhá při artritidě, impotenci i trávení. Snižuje také špatný LDL cholesterol a zvyšuje dobrý HDL cholesterol. Česnek je antiseptikum, které zvyšuje imunitu a podporuje dobré trávení. A je také skvělé pro čištění lymfatického systému a odstranění toxických látek z trávicího systému.