Moderátorská i partnerská dvojice Adela Vincze (Banášová) a Viktor Vincze se stali rodiči! Podívejte se na první fotku!

Adela Vinczeová (Banášová) a její manžel Viktor Vincze jsou známé moderátorské a partnerské duo, které se nedávno stalo hrdými rodiči adoptovaného syna. Jejich příběh adopce je plný emocí, výzev a štěstí, které nyní sdílejí se svými fanoušky. V tomto článku se podíváme na jejich cestu k rodičovství, první fotku s adoptovaným synkem a také na to, jaké jméno si pro něj vybrali.

View this post on Instagram

A post shared by Adela Vinczeová (Banašová) (@adelavinczeova)

Dlouhá cesta k adopci

Adela a Viktor Vincze toužili po dítěti už delší dobu. Ukázalo se však, že biologické rodičovství pro ně není možné – Adela již nepatřila mezi nejmladší a Viktor měl problém s neplodností. Rozhodli se proto pro adopci, i když to byl dlouhý a náročný proces.

Čtěte také: Dívka pozvala na svou svatbu otce svého dárce orgánů!

Na umělé oplodnění se nám nechtělo, tak jsme řešili otázku, co my a děti. Vyšla nám z toho adopce,“ vysvětlila Adela. Pár musel projít důkladným prověřováním a schvalovacím řízením, než se mohli stát oficiálními rodiči.

Celý proces byl plný nejistoty a nervozity. Adela s Viktorem nemohli prozrazovat žádné detaily, dokud vše nenabylo definitivní podoby. Veřejnost se dozvěděla pouze, že se jedná pravděpodobně o chlapečka.

View this post on Instagram

A post shared by Adela Vinczeová (Banašová) (@adelavinczeova)

Vítání Maxmiliána do rodiny

Konečně přišla ta dlouho očekávaná chvíle – soud schválil adopci a Adela s Viktorem se stali na plné čáře rodiči malého Maxmiliána. „Právně už nemůžeme být více rodiči, jsme na úrovni těch biologických,“ radovali se novopečení rodiče.

Adela shazuje mýty o adopci a lásce k dítěti: „Vzali jsme si skoro pětiměsíční dítě. Já si neumím představit, že bych milovala víc. Neumím si představit, že by pro mě mělo být podstatné, že vyšel z mého těla… Jsem naopak vděčná, že mě tímto netrápil.

Maxmilián se okamžitě stal středobodem jejich světa a rodina Vinczeových je nyní kompletní. Adela s Viktorem se rozhodli synkovi hned od začátku neskrývat, že je adoptovaný, a čtou mu speciální dětské knížky na toto téma.

První společná fotka

Když byl celý proces adopce úspěšně dokončený, Adela a Viktor se konečně mohli podělit se světem o svou radost. Na sociálních sítích zveřejnili první společnou fotografii celé rodiny – Adela, Viktor a malý Maxmilián.

Už i oficiálně, tři Vinczeovi,“ napsal na Instagramu pyšný otec Viktor. Snímek sice zachycuje Maxmiliána zády k objektivu, ale i tak je to nádherný záběr zachycující tuto šťastnou chvíli.

Fanoušci byli nadšení a nemohli se dočkat dalších informací o nové rodince. Adela ale vzápětí zveřejnila, že tato fotka bude na nějakou dobu poslední, protože si rodina chce užít soukromí a klid. „Nám Maxík samozřejmě zůstává nadále klíčovou téma našich dní,“ vysvětlila.

Budoucnost rodiny Vinczeových

Adela a Viktor Vincze nyní vychovávají svého adoptovaného synka Maxmiliána s velkou láskou a péčí. Ačkoli jejich cesta k rodičovství nebyla snadná, jsou šťastní, že se jim podařilo naplnit svůj sen o rodině.

Fanoušci se mohou těšit na další sdílené okamžiky z jejich života, byť Adela zdůraznila, že si rodina bude chtít užít soukromí.

Zdroj: Blesk.cz