Muž hledal svou kočku celé roky bez úspěchu. Jejich setkání po dlouhých 7 letech bylo plné emocí a slz

Domácí mazlíčci jsou jako další členové rodiny. Jejich ztráta nebo úmrtí zanechá v srdce velkou díru, kterou lze velmi těžko zacelit. Bolest může trvat i mnoho let. Při ztrátě máte ještě naději, že se s nimi znovu uvidíte. Pro Roberta z Kalifornie to také platí, ale musel si na setkání počkat dlouhých 7 let. Muž dokonce odložit stěhování, aby svou kočku našel.

Muž oddaný své kočce

Robert ztratil kočku jménem Chebon v roce 2012. Měl se odstěhovat do Ohia, ale kvůli jejímu hledání stěhování odložil. Udělal by cokoli, aby ji našel. Čas plynul a po jeho kočce nebylo nikde ani památky. Po roce neúspěšných pokusů to Robert vzdal. Mohlo by se zdát, že tady příběh končí. Opak je ale pravdou, protože skutečná láska k našim mazlíčkům jen tak nezmizí.

V roce 2019 žena našla toulavou kočku a vzala ji k veterináři. Kočka byla dehydratovaná a dlouho žila na ulici, ale jinak byla docela zdravá. Ukázalo se, že měla pod kůží elektronický čip, který stále fungoval. A veterináři se po načtení čipu ukázalo Robertovo jméno. Byla to Chebon, která se po mnoha letech najednou objevila!

Čtěte také: Maminka s rakovinou se snaží porodit dceru před vlastní smrtí

Emocionální setkání po letech

Veterinář kontaktoval Roberta, který se dostavil do ordinace. Měl pocit, že je to omyl, ale chtěl si být jistý. Jakmile mu veterinář ukázal kočku, Robert se rozplakal. Vzal kočku do náručí a Chebon mu položila tlapky na rameno, jako by ho chtěla obejmout. Vypadalo to, že celých 7 let zmizelo a muž se se svým mazlíčkem neviděl jen pár dnů.

https://sketis.lt/

Nyní je Chebon konečně znovu doma. Má u sebe někoho, kdo ji doopravdy miluje a každý den se o ni dobře stará. Již nikdy nemusí zažít život na ulici a užívá si každou chvíli se svým starým přítelem. Takových příběhů bohužel není mnoho, ale někteří majitelé mají štěstí a navrátí se k nim jejich milovaní mazlíčci. Dávejte si na své chlupaté přátele pozor, abyste nemuseli zažívat stejné pocity z jejich ztráty.

Zdroj: sketis.lt