Muž koupil ojeté auto a nemohl uvěřit tomu, co našel v kastlíku

Nákup ojetého vozu je běžnou praxí a většina lidí se rozhoduje pro ojeté auto místo nového. Jedná se o velmi ekonomické a efektivní řešení pro většinu z nás. Stejně jako dům neb byt může také auto pro prodávajícího znamenat nespočet vzpomínek a je trochu obtížné se ho zbavit. Kevin Duke se rozhodl překvapit svou dceru na její 16. narozeniny a koupit jí auto. Pokud se najít nejlepší možné vozidlo, které splňovalo jeho představy a podmínky. A nakonec ho našel.

Jednalo se o stříbrný Ford v dobrém stavu. Po zakoupení vodu se znovu rozhlédl v interiéru, jestli tam nezbylo něco po bývalém majiteli. Najednou si všiml, že v přihrádce na rukavice leží dopis. Byl adresovaný přímo jemu osobně a při čtení se mu oči zalily slzami. Auto zakoupil od ženy jménem Sabrina, která napsala Kevinovi dopis vlastní rukou.

Co mu majitelka chtěla sdělit?

„Tomu, kdo nyní vlastní toto auto. Chci, abys věděl, že jsi koupil velmi speciální vůz. Toto auto patřilo mé matce, která přišla o život při požáru domu s mojí šestiletou dcerou a tetou. Naposledy toto auto moje matka řídila v den, kdy nás opustila. Toto auto je pro mě plné vzpomínek. Můj domov a všechno v něm je pryč a auto je jediné, se kterým se mohu spojit. Bohužel nemohu auto platit z peněz z pojištění. Je velmi smutné, že jsem přišla o rodinu, domov a teď musím pustit poslední odkaz, který je svazuje se mnou.“ napsala Sabrina.

Čtěte také: 6 pravidel pro šťastné manželství podle Toma Hankse

Kevin se rozhodl pomoci

Sabrina také napsala, že doufá, že nový majitel najde s autem spoustu potěšení. Jakmile se Kevin rozhodne předat auto, dojde mu, že by měl původní majitelce pomoci, protože přišla úplně o všechno. A přesně to také udělal. Založil totiž kampaň, aby auto „Sylvia“ bylo navráceno zpět ke své skutečné majitelce. Podařilo se jim vybrat částku, která stačila na to, aby Sabrina odkoupila auto a nemusela za auto platit žádné další náklady. Vše proto dopadlo dobře a zůstala jí jediná věc, kterou měla po tragické smrti své rodiny.