Muž našel ve skříni 50 let starou peněženku slavné herečky

Každý hledač pokladů chce najít něco unikátního, co bude mít velkou hodnotu. Většina lidí nikdy nic takového nenajde, ale existují i výjimky. Hledání pokladů může být velký koníček, který vám přinese jedinečné objevy. Před pár lety se jednomu muži povedlo udělat velký objev, který nikdy nečekal. Našel totiž 50 let starou peněženku.

zinoti.lt

Stará peněženka byla obrovským objevem

V roce 2017 našel Anton Lulgjuraj ve staré skříni starou peněženku. Na tom by nebylo nic tak podivného. Objevil ji ve starém skladu ve státě New York. Tento objev z něj rozhodně neudělal boháče, ale jedná se o unikátní věc. Něco, co nikdo jiný na světě najít nemůže. Jednalo se totiž o peněženku velmi slavné herečky, kterou milují lidé po celém světě.

V květnu 2017 našel opuštěnou skříň a doufal, že v ní najde šperky nebo jiné předměty, které budou mít finanční hodnotu. To se mu nepodařilo. Našel hodně věcí, které patřily pilotovi letectva. Ve skříni byla také velmi opotřebovaná krabice, ve které našel peněženku. Peníze z peněženky nebyly vůbec důležité. Nejdůležitější byly důklady, který se v ní skrývaly.

Čtěte také: Starší pes strávil v útulku neuvěřitelných 653 dní!

zinoti.lt

Kdo je Diane Hall?

V peněžence byl řidičský průkaz z Kalifornie z konce 60. let, který byl vydán na jméno Diane Hall. To vám jistě nic neřekne. Kromě toho se tam nacházela také členská karta Actors Guild a pár starých fotografií. Právě fotografie vzbudili Antonův zájem, protože mu byla žena velmi povědomá. Na fotkách i na řidičském průkazu jí bylo 20 let.

zinoti.lt

Ve chvíli, kdy zjistil, o koho se jedná, zůstal v naprostém šoku. Peněženka, doklady i fotografie patřili Diane Keaton! Svůj objev zveřejnil na Twitteru a dokonce se dostal i do New York Daily News. Samotná herečka potom zareagovala a napsala na Twitter: „Někdo našel peněženku, kterou jsem ztratila před 50 lety! Děkuji, pane Lulgjuraji! Tato fotka byla uvnitř peněženky. Můžete uvěřit, že jsem měla takovou ránu?“ žertovala kultovní herečka.

Zdroj: zinoti.lt