Na sociálních sítích se objevila osobní zpověď muže, který před jedním rokem opustil svou manželku a našel si místo ní mladší ženu. Důvody, proč k tomu došlo, možná znáte i ze svého života. A téměř každá žena se v tomto příběhu zaručeně uvidí. Co se stalo a proč se nyní muž kaje za to, co manželce udělal?

Manželka o sebe nedbala

Vztah s manželkou se postupně ochlazoval a muž na ní již neviděl nic atraktivního. Měla velké bříško, tělo plné celulitidy a na nohou mnoho křečových žil. Navíc se o krásu a péči vůbec nezajímala. Nechodila ke kosmetičce nebo kadeřníkovi. Po nějaké době si všiml, že jí nepříjemně páchne z úst. Ze svého života odstranila vše, co se týkalo krásy. Nelakovala si nehty, nepoužívala oční stíny, nenosila podprsenku a nohy měla neustále chlupaté. Muž již neviděl ženu, do které se před lety zamiloval. Rozhodl se proto ji opustit a najít si mladší, krásnější a vášnivější přítelkyni.

Po roce se opět setkali

Nyní to byl rok, co od manželky odešel a náhodou ji potkat na ulici. Nemohl uvěřit, jak vypadá. Ve skutečnosti ji téměř nepoznal. Byla hezká, upravená, štíhlá, ženská a docela žádaná. Když ji viděl, nemohl uvěřit svým očím. Nedalo mu to a zeptal se jí, co se stalo. Odpověď ho přimrazila k zemi. Najednou si totiž uvědomil, že její vzhled nebyla její chyba, ale jeho samotného.

Řekla, že když byli spolu, neměla na nic čas. Neustále se totiž starala o něj a jejich tři děti. Proč nenosila podprsenku? Jednoduše musela neustále kojit některé z dětí, takže to nemělo smysl. Nikdy neměla čas pro sebe, ale cítila, že žijí šťastný život a mají milující rodinu. Vždy toužila po velké rodině a dětech, které se o ně ve stáří postarají.

Uvědomil si, co ztratil

Muž si díky tomu velmi rychle uvědomil, co měl a ztratil. Místo toho, aby miloval svou ženu za to, jak se stará o něj a děti, díval se jen na vzhled. Opustil ženu, která byla vyrovnaná a obdařená harmonickou a milující rodinou. Vyměnil vnitřní krásu za vnější, což byla obrovská chyba. Nyní již ví, že hledat fyzickou dokonalost není podstatné a neměl by se na to soustředit žádný muž.

Sdílejte článek