Muž s dobrým srdcem poskytl bezplatnou opravu ženě, která přežila druhou světovou válku!

V televizi můžete sledovat inscenované pořady o bezplatných opravách a rekonstrukcích. Obyčejní lidé dostanou rekonstrukci jako dárkem od nějaké televize, protože je někdo přihlásil a sami na ní nemají peníze. A když je k tomu silný životní příběh, je to mnohem lepší pro televizi. Tento příběh je o obyčejném muži s dobrým srdcem, který se rozhodl pomoci staré ženě.

https://sovkusom.ru/

Přeživší druhé světové války potřebovala pomoc

Valentina Grigorievna je 90letá žena. Je veteránkou druhé světové války a nějakou dobu strávila v koncentračním táboře. Věci, které si musela v životě prožít, si nikdo z nás nedokáže ani přestavit. Ve svém pokročilém věku již není schopná si opravovat svůj byt sama. Lidé se zlatým srdcem se proto rozhodli, že této jedinečné ženě pomohou a vše udělají zadarmo.

https://sovkusom.ru/

Muž se zlatým srdcem

Anton Savchuk je autorem projektu Free Repair a zkušeným řemeslníkem. Na jeho YouTube kanálu najdete přes 20 videí o proměnách bytů válečných veteránů. S kolegy se rozhodl, že budou pomáhat veteránům zdarma a pomohou jim ve chvíli, kdy to nejvíce potřebují. Sponzory jsou zaměstnanci tohoto muže. Na opravu bytu přispěli také pozorní diváci tohoto kanálu.

https://sovkusom.ru/

Co udělali pro starou ženu?

Řemeslníci se museli omezit jen na jednoduché a levné opravy a vylepšení. Neměli příliš velký rozpočet, ale na potěšení Valentiny to naprosto stačilo.

https://sovkusom.ru/

Největší změnou bylo přidání tapet do kuchyně a ložnice.

https://sovkusom.ru/

Zároveň pro ní koupili novou postel s ortopedickou matrací a houpací křeslo. To si ihned oblíbila. Konečně má pohodlné místo, kde si může číst a plést.

https://sovkusom.ru/

Sám autor bezplatných oprav upozorňuje, že pro ně není nejdůležitější video, které z rekonstrukce vznikne. Nejdůležitější je pro ně radost, kterou přináší válečným veteránům. Nejen, že si mohou užít lepší domov, ale také mohou komunikovat s mladými lidmi. A to je pro ně velmi potěšující, protože běžně je většina lidí ignoruje. Tato žena byla radostí bez sebe!

Zdroj: sovkusom.ru