Muž se po dlouhých letech shledal se synem

Jeden okamžik dokáže změnit celý život člověka. To se stalo jednomu muži jménem Tony Trapani, který jednoho dne našel dopis adresovaný jemu. To by nebylo nic zvláštního, ovšem dopis byl napsaný a odeslaný mnoho let před tím, než se mu dostal do ruky. Dopis před ním totiž zatajila jeho vlastní žena. A co v něm stálo? To, že muž má syna.

https://pukuotukas.com/

Manželka dopis schovala v komodě

Jedna žena v něm popisovala, že se jí před pěti lety, 13. listopadu 1953, narodil syn. A právě Tony Trapani měl být otcem. Jenže Tonyho manželka pro dopis ani pro dávnou lásku svého muže neměla velké pochopení. Dopis před manželem zatajila a celé dlouhé roky ho beze slova schovávala v komodě. Teprve když zemřela a Tony uklízel její pozůstalost, dostal se k onomu dopisu.

https://pukuotukas.com/

Tonymu Trapanimu bylo 81 let, když se to dozvěděl. Jeho manželka nejspíš nechtěla, aby její muž poznal pravdu, jelikož se sama několikrát pokoušela otěhotnět, ale vždy bez úspěchu. Jejich manželství tak bylo bezdětné a Tony se už dávno smířil s tím, že žádné děti mít nebude. Dopis tak pro něj byl velkým překvapením, které mu změnilo život.

Čtěte také: Otec a 5 dětí žije ve starém domě. Po rekonstrukce je dům k nepoznání!

https://pukuotukas.com/

Tony se rozhodl syna kontaktovat

Tony se rozhodl, že dopis jen tak neodloží, ale začne ihned jednat, Bez přemýšlení svého tehdy 61letého syna vyhledal. Syn se jmenuje Samuel Chillders a celé ty roky žil v představě, že o něj otec nemá zájem a nechce být součástí jeho života. Proto bylo jejich shledání tolik emotivní, zvláště, když si Samuel uvědomil, že to celé byl jeden velký omyl.

https://pukuotukas.com/

Nakonec, po odhalení záhady, se spolu oba dva rozhodli strávit nějaký čas, aby se lépe poznali. Zdálo by se, že příběh má šťastný konec, jenže cesty osudu jsou někdy nevyzpytatelné. Testy DNA ukázaly, že se Samuelova matka spletla a Tony ve skutečnosti není jeho otcem. I tak se ale oba muži rozhodli své vazby nezpřetrhávat. Tony přijal roli otce, kterého Samuel nikdy neměl, často si volají a jsou v kontaktu. Samuel už svého biologického otce nehledá a Tonymu bez okolků říká „tati“.

https://pukuotukas.com/