Muž vzal svého nemocného psa na výlet velmi netradičním způsobem!

Zvířata bohužel stárnou mnohem rychleji než lidé. S přibývajícím věkem mohou mít problémy s nemocemi nebo pohybem, stejně jako lidé. Starším psům dělají dlouhé procházky nebo výlety velké problémy. V takové situaci musí zasáhnout milující majitel a zajistit svého mazlíčkovi dostatek pohybu a zážitků jiným způsobem. Jeden muž to vyřešil velmi netradičně.

https://pl.newsner.com/

Vážná nemoc omezuje psa v pohybu

Jeden muž zvolil velmi zvláštní způsob, jak dopřát svému psovi poslední velký výlet. Carlos Fresco byl zvyklý všude chodit se svým 10letým labradoodlem jménem Monty. Bohužel Montymu byla diagnostikována leukémie a jeho majitel si rychle uvědomil, že jeho dny jsou sečteny. Navíc byl velmi slabý a neustále unavený, takže nedokázal ujít ani dlouhou procházku.

https://pl.newsner.com/

Monty podstoupil chemoterapii a 18 měsíců se držel velmi dobře. Potom se ovšem leukémie vrátila a jeho stav se rychle zhoršil. Carlos chtěl svému příteli dopřát ještě jeden velký výlet, než o něj přijde. Rozhodl se ho proto dostat na oblíbené turistické místo ve Walesu, Pen y Fan ve výšce 886 metrů nad mořem. A zvolil k tomu obyčejné zahradní kolečko.

Čtěte také: Dívka šokovala všechny porotce talentové soutěže svým hlasem!

https://pl.newsner.com/

Dokázal to až na vrchol kopce

Na cestě na vrchol si netradičního turisty všimlo mnoho lidí, kteří šli také na vrchol. Dozvěděli se tak o jeho příběhu a každý z nich se s ním také pomazlil. Tuto pozornost si podle Carlose jeho pes velmi užíval, takže pro něj byl výlet příjemný. Navíc nemusel chodit, takže se během cesty neunavil a užil si nádherný výhled do okolí z vrcholu kopce, kam ho jeho majitel dostal.

https://pl.newsner.com/

Bohužel se ukázalo, že to byl skutečně jeho poslední výlet. Monty bohužel zemřel krátce poté. Carlos je zajisté velmi smutný ze ztráty svého chlupatého přítele. Vždy bude ale s láskou vzpomínat na poslední výlet, který společně podnikli. Na sociálních sítích navíc poděkoval všem lidem, kterých se příběh dotkl. „Byl to opravdu zvláštní pes. Bůh mu žehnej. Odpočívej v pokoji příteli.“

Zdroj: pl.newsner.com